Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupa Crow Mother izveidota 2012. gada vidū un ir samērā jauna. Lai gan tajā spēlējošie mūziķi - Edijs Jurēvics (vokāls), Jānis Andžāns (ģitāra), Edgars Briedis (bass) un Mārtiņš Vilšķērsts (bungas) -, pirms tam guvuši plašu pieredzi, darbojoties dažādos citos mūzikas projektos.

Latviešu rokgrupa "Crow Mother" izdod ilgi gaidīto debijas albumu "Changes" 11

Kultūra
2014. gada 27. janvārī 12:58 2014. gada 27. janvārī 12:58
Pašmāju rokgrupa Crow Mother laidusi klajā savu debijas albumu Changes, kurā iekļautas 12 oriģināldziesmas, kas stāsta par nozīmīgām pārmaiņām ikviena personīgajā dzīvē un kā tās ietekmē pasauli mums apkārt. Albums tapis 2013. gada laikā un ieraksts veikts KS Records studijā sadarbībā ar Kārli Šteinmani.

Albuma Changes skanējums ieturēts klasiskā 70. gadu rokmūzikas stilā ar izteikti melodiskām kompozīcijām, kuras papildina progresīvā roka akcenti. Savukārt dziesmu stilistika variē no mierīgām balādēm kā dziesmās Angel vai Winterland, līdz ar ģitāru partijām piesātinām un enerģiskām kompozīcijām kā White Devil un Electric Lady.

Kā stāsta Crow Mother ģitārists Jānis Andžāns jeb Jenkijs, kurš ir arī lielākas daļas dziesmu mūzikas un tekstu autors, tad šis albums ir nozīmīgs grupas pašiniciācijas process, kas ir būtisks punkts sava skanējuma izkopšanā: “Pirmie 2012. gadā prezentētie singli Killing the Love un Sugar, Blood & Wine, faktiski bija eksperiments, lai atrastu savu skanējumu. Savukārt 2013. gadā ierakstītās dziesmas Winterland un Smile Like You Care jau sagatavoja nopietnu pamatu debija albumam un skaidrāk iezīmēja grupas muzikālā stila aprises.”

Crow Mother albums Changes ir pieejams CD formātā mūzikas veikalos Randoms un grupas Bandcamp lapā.

Pašlaik Crow Mother ir sastopami akustiskajos koncertos Rīgā, no kuriem tuvākais notiks 30. janvārī Get Smart Cafe. Savukārt februārī Crow Mother dosies uz Londonu, lai sniegtu vairākus albuma prezentācijas koncertus.

Crow Mother albums Changes ir pieejams CD formātā mūzikas veikalos Randoms un grupas Bandcamp lapā. Tāpat arī albums ir noklausāms un lejupielādējams lielākajās interneta mūzikas vietnēs Spotify un iTunes.

Grupa Crow Mother izveidota 2012. gada vidū un ir samērā jauna. Lai gan tajā spēlējošie mūziķi - Edijs Jurēvics (vokāls), Jānis Andžāns (ģitāra), Edgars Briedis (bass) un Mārtiņš Vilšķērsts (bungas) -, pirms tam guvuši plašu pieredzi, darbojoties dažādos citos mūzikas projektos.

Grupas nosaukumā ietvertais mītiskais tēls Angwusnasomtaka jeb angliski Crow Mother indiāņu kultūrā ir atbildīgs par cilvēka ievadīšanu lielajā dzīvē un savas būtības apzināšanos. Tas savā ziņā arī simbolizē grupas muzikālo ceļu meklējumus  un iedvesmo puišu radošās gaitas.

Vairāk par Crow Mother – www.crowmother.com www.facebook.lv/CrowMother.

Crow Mother albums Changes internetā:

Bandcamp -

https://crowmotherband.bandcamp.com/

iTunes – https://itunes.apple.com/us/album/changes/id771252593

Spotify –

http://open.spotify.com/album/0sBXczrvTmX0AI0Odkd4Xs

Karlīna Timofejeva/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Viņu zina visi, bet par viņu nezina neko. Šovbiznesa lielais noslēpums - Dmitrijs Nagijevs
Latvijā beidzot ir valdība: deputāti atbalstījuši Krišjāņa Kariņa Ministru kabinetu 253
VIDEO: Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas "noskūtiem" matiem un plastmasas rokudzelžos 56
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой