Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jaunais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš.

Naudiņš apstiprināts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā 9

Politika
2014. gada 27. martā 18:50 2014. gada 27. martā 18:50
Saeima ceturtdien vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā apstiprināja deputātu Romānu Naudiņu (VL-TB/LNNK).

Līdz šim Naudiņš bija Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs un Saeimas deputāts, bet iepriekš - Valmieras domes deputāts. Savulaik viņš strādājis par satiksmes ministra ārštata padomnieku, kā arī bija īpašo uzdevumu ministra Eiropas Savienības finanšu pārvaldes lietās parlamentārais sekretārs.

Naudiņš pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību ieguvis Latvijas Policijas akadēmijā.

Politiķis iepriekš pauda, ka viņa galvenās prioritātes šajā amatā būs sadarbība ar pašvaldībām un uzņēmējdarbības veicināšana reģionos.

Jaunais kandidāts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK bija jāizvirza tāpēc, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) 14.martā atlaida līdzšinējo ministru Eināru Cilinski (VL-TB/LNNK), kurš pretēji valdības lēmumam bija nolēmis piedalīties 16.marta pasākumos pie Brīvības pieminekļa.

Plānots, ka Cilinskis kļūs par VARAM parlamentāro sekretāru. Nacionālā apvienība uzskata, ka Cilinskis ar Naudiņu jau līdz šim "lieliski sākuši ministrijas vadīšanas darbu" un arī nākotnē jāturpina iesāktais.

Jau iepriekš koalīcijas partijas izteica atbalstu Naudiņa kandidatūrai, arī valdības vadītāja pozitīvi viņu vērtēja, jo Naudiņš līdz šim ir bijis ministrijas parlamentārais sekretārs, "viņš nāk no reģioniem, viņam ir izpratne par reģionālo attīstību, par uzņēmējdarbību".

LETA/Foto; Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Liene Grava par izskatu un pucēšanos: "Sievietei ir jānotic, ka viņa ir skaista"
Kuri produkti pazemina holesterīnu? 5
Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem savulaik dāsni ziedojis ZZS 116
Skatīt visus komentārus

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения

"А согреет меня горячий поцелуй любимого": Волочкова в мини-купальнике окунулась в ледяную купель