
Ap 5500 "Sadales tīkla" klientu visā valstī traucēta elektroapgāde.
Sabiedrība
Šodien 18:24
Vēja brāzmas izraisījušas traucējumus elektrotīklā - bez elektrības palikuši ap 5500 cilvēku

Kraso vēja brāzmu ietekmē reģistrēti vairāki tehnoloģiskie traucējumi elektrotīklā, ietekmējot aptuveni 5500 klientu visā valsts teritorijā, informēja AS "Sadales tīkls.
Plašākie bojājumi šobrīd Latvijas centrālajā un austrumu daļā. AS "Sadales tīkls" operatīvā darba brigādes strādā, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk.
Šodien dienas vidū Latvijas austrumu daļā rietumu, ziemeļrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s, brīdina sinoptiķi. Sinoptiķi brīdina, ka nolauzti koku zari, nefiksēti priekšmeti vai atlūzas var tikt nestas pa gaisu. Iespējami lokāli elektroapgādes traucējumi, kā arī var būt apgrūtināti braukšanas apstākļi.
Jau vēstīts, ka svētdien vēja lauzti koki vietām bloķējuši satiksmi, bet divos gadījumos bija uzkrituši uz automašīnām. Līdz plkst.15.30 dienests saņēmis vairāk nekā 70 izsaukumus, kur bija nepieciešams likvidēt vēja radītos postījumus.