Anatolija Danilāna dzīvesvietā izcēlies ugunsgrēks

Trešdien, 24. aptīlī, Latvijā plaši zināmā gastroenterologa Anatolija Danilāna dzīvesvietā Pārdaugavā izcēlies ugunsgrēks.

gallery icon
112
2024. gada 24. aprīlis, 18:51

FOTO: Anatolija Danilāna dzīvesvietā izcēlies ugunsgrēks

Ziņu nodaļa

Jauns.lv

Trešdien, 24. aprīlī, ugunsgrēks izcēlies gastroenterologa Anatolija Danilāna dzīvesvietā Pārdaugavā.

Notikuma vietā ieradušās 3 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ekipāžas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšniece Ilze Dāme norāda, ka "Smiļģa ielā dzīvojamās ēkas dūmvadā šodien dega sodrēji 1 m2 platībā".

Ārsts gastroenterologs, jauno studentu sagatavotājs, 14 grāmatu autors, tautas izglītotājs veselīga dzīvesveida un medicīnas gudrību izpratnē, profesors Anatolijs Danilāns 24. martā nosvinēja savu 81. dzimšanas dienu.

"Man šad tad pārmet, ka tik daudz smaidu, – cilvēkiem apkārt grūti, bet tu kā tāds muļķis. Tad saku: to gan nevajag – kā muļķim smaidīt. Ja ir iemesls bēdāties, sērot, skumt, neviens nesmaidīs, jo notikušais jāpārdzīvo, jāizsāp. Bet pēc pārdzīvojuma jāmēģina pēc iespējas ātrāk atgriezties dzīvē. Jo tur vairs neko darīt nevar, tāpēc sevi mocīt vairs nevajadzētu. Apdomājies, ar sevi parunā! Sāc darīt citas lietas. Un izbeidz vaimanāt! Lai kāda bijusi nelaime, no šā konkrētā brīža viss var aizvirzīties uz labo pusi. Spēks nav ārpusē, nav gēnos, nav liktenī, tas jāmeklē sevī," ar šādu atziņu vēl nesen dalījās profesors.