foto: Ieva Leiniša/LETA
Sākumā "Saskaņa", beigās paliek "Stabilitātei" — izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
"Saskaņas" pārstāve Regīna Ločmele ar izlozēto numuru. Vai tas nesīs veiksmi, rādīs vēlētāji.
Sabiedrība
2024. gada 13. februāris, 18:54

Sākumā "Saskaņa", beigās paliek "Stabilitātei" — izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri

Jauns.lv

Ar pirmo numuru Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā startēs "Saskaņa", bet ar pēdējo, 16. numuru palika "Stabilitātei". Šādi noslēgusies Centrālā vēlēšanu komisijas sēdē veiktā Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuru izloze.

Kandidātu sarakstu kārtas numuru izlozē piedalījās 16 politiskie spēki, kuriem CVK ir reģistrēti kandidātu saraksti Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Izlozes rezultātā noskaidrots, ka ar 1.kārtas numuru Eiropas Parlamenta vēlēšanās startēs “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija, ar 2.kārtas numuru - Jaunā konservatīvā partija, ar 3.kārtas numuru - Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, ar 4.kārtas numuru - “Latvija Pirmajā vietā”, ar 5.kārtas numuru - “Latvijas attīstībai”, ar 6.kārtas numuru - Centra partija, ar 7.kārtas numuru - Apvienība Jaunlatvieši, ar 8.kārtas numuru - ”, “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija”, ar 9.kārtas numuru - “Progresīvie”, ar 10.kārtas numuru - Politiskā partija “Tautas varas spēks”, ar 11.kārtas numuru - Kustība “Par!”, ar 12.kārtas numuru - “Suverēnā vara”, ar 13.kārtas numuru - “Tauta. Zeme. Valsts.”, ar 14.kārtas numuru - Zaļo un zemnieku savienība, ar 15.kārtas numuru - “Jaunā Vienotība”, ar 16.kārtas numuru - Politiskā partija “Stabilitātei!”.

Ar kandidātu sarakstiem un partiju programmām var iepazīties CVK mājaslapā.