Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: ar “Trušu karalisti”, karuseļiem un saldumiem Esplanādē atvērts Ziemassvētku tirdziņš

Sabiedrība
2023. gada 1. decembrī 18:08 2023. gada 1. decembrī 18:08
  Jauns.lv
Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam darbu sācis Ziemassvētku Esplanādes tirdziņš, kurā ikvienu apmeklētāju priecēs arī "Trušu karaliste".

Esplanādes tirdziņā izrotātajās un izgaismotajās tirgotāju mājiņās ikviens atradīs dāvanas no vietējo amatnieku produktu klāsta,  – juvelierizstrādājumus, adījumus, koka izstrādājumus, rotājumus un, protams, svētku gardumus – mājas vīnu, medu un piparkūkas.


Arī šogad apmeklētājus priecēs spožais panorāmas rats, kas ļaus nolūkoties uz priekpilno rosību no 15 metru augstuma.

Viena no priecīgākajām atrakcijām, ko sastapsiet šī gada Esplanādes Ziemassvētku tirdziņā, ir "Trušu karaliste", kas piesaista gan lielos, gan mazos garāmgājējus. Plašajā aplokā, kurā atrodamas arī miniatūras mājiņas un pat baznīca, mīt desmitiem pūkainu garaušu. Tirdziņš darbosies no 30. novembra līdz 1. janvārim.

Rīgā Ziemassvētku tirdziņi būs atvērti arī Domu laukumā un Vidzemes tirgū.

No sestdienas, 3. decembra, 23. reizi durvis vērs arī tradicionālais Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Tirdziņš Doma laukumā darbosies līdz 2024. gada 7. janvārim. Tajā varēs sajust Ziemassvētku atmosfēru, iegādāties dāvanas un baudīt plašu kultūras programmu.

Piparkūku un karsta dzēriena ar kanēli un krustnagliņām smarža, krāsainas gaismiņas un silti smiekli. Šogad Ziemassvētku tirdziņi Vidzemes tirgū uzmirdzēs īpaši koši – vietējo zemnieku, mājražotāju un amatnieku tirdziņā apmeklētājus sagaidīs arī muzikāli pārsteigumi, radošās darbnīcas un tikšanās ar Ziemassvētku vecīti. Tirdziņš darbosies 6., 13., 20., 21. un 22. decembrī.

Citi šobrīd lasa

Nezināšana, par kuru tagad iesmej visā Latvijā. Kā basketbolists Artūrs Žagars kļuva par hokejistu Žagariņu
Pamatīga jezga soctīklos - Andris Kivičs dusmās par parodiju necenzētiem vārdiem izlamā Baibu Sipenieci
"Es nolēmu neraudāt par dzīvi" - 25 gadus vecās Danielas pēdējā vēstule, zaudējot cīņu ar vēzi
Pievienot komentāru