foto: LETA
Kozlovskis sola personīgi sekot līdzi Rēzeknē nogalinātā uzņēmēja un deputāta Ļubkas lietas izmeklēšanai
Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.
Sabiedrība
2023. gada 17. novembris, 17:48

Kozlovskis sola personīgi sekot līdzi Rēzeknē nogalinātā uzņēmēja un deputāta Ļubkas lietas izmeklēšanai

Jauns.lv/LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) sola personīgi sekot līdzi Rēzeknē nogalinātā uzņēmēja un deputāta Andra Ļubkas lietas izmeklēšanai.

Kozlovskis apliecināja, ka sekos līdzi nozieguma izmeklēšanai, turklāt izmeklētājiem ir svarīgi saprast motīvus, ņemot vērā, ka cietušais ir uzņēmējs un politiķis.

Jau vēstīts, ka Rēzeknē piektdien nošauts uzņēmējs un Ludzas novada pašvaldības deputāts Andris Ļubka. Pašvaldībā viņš tika ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta.

Ludzas novada mērs Edgars Mekšs apstiprināja, ka no policijas saņemta informācija par Ļubkas nāvi. Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, kurš patlaban neatrodas Latvijā, apstiprināja, ka ir notikusi slepkavība. Viņš uzsvēra, ka patlaban notiek visas iespējamās darbības, lai aizturētu visus, kas saistīti ar nozieguma izdarīšanu. Nozieguma apstākļi ir aptuveni skaidri, bet motīvs tiek skaidrots.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā pastāstīja, ka piektdien plkst.13.57 saņemts izsaukums uz negadījuma vietu Rēzeknē, uz kuru nekavējoties ieradās mediķu brigāde. Notikuma vietā, mediķiem izmeklējot cietušo, tika konstatēta cietušās personas nāve no traumām.

Tikmēr Rēzeknē aculiecinieki ziņojuši par šaušanas skaņām pie tirdzniecības centra.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka 1963.gadā dzimušajam Ļubkam pieder kokapstrādes uzņēmums "Lūsēni", kura faktiskā adrese ir Varoņu iela Rēzeknē.

Pērn uzņēmums apgrozījis 18 529 485 eiro un strādājis ar 7 138 909 eiro peļņu. Vīrietis darbojies arī biedrībā "Mežvidu līnis", mednieku biedrībā "Snaiperi", mednieku klubā "Ziķeri" un biedrībā "Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienība".