"Jaunā viļņa" nebūs, taču arī šogad uz Jūrmalu pošas krievu estrādes zvaigznes
Dzīvība un plaša koncertu programma Jūrmalā gaidāma arī šosezon, pat neraugoties uz to, ka "Jaunais vilnis 2015" notiks Sočos, nevis Jūrmalā.
Kultūra
2015. gada 7. marts, 17:46

"Jaunā viļņa" nebūs, taču arī šogad uz Jūrmalu pošas krievu estrādes zvaigznes

Jauns.lv

Lai arī liela daļa tradicionālo Krievijas estrādes mākslinieku pasākumu, tostarp arī "Jaunais vilnis", šovasar Jūrmalā nenotiks, Dzintaru koncertzālē šovasar netrūks Krievijas mākslinieku koncertu.

Kā liecina šobrīd publiski pieejamais koncertzāles vasaras repertuārs mājaslapā "www.dzintarukoncertzale.lv", 9.jūlijā plānots dueta "Potaps un Nastja" koncerts, 16.jūlijā plānots Ļeņingradas "Stand-up" kluba pasākums, bet 27.jūlijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies dziedātājs Grigorijs Ļeps.

Arī šovasar Dzintaru koncertzālē notiks vairāki festivāli - mūzikas festivāli "Artissimo" un "Summertime", starptautiskais baleta festivāls "Baleta zvaigznes Jūrmalā", festivāls "Laima rendez vouz", festivāls "Latvijas pērles 2015" un citi. Tāpat maijā gaidāmi Dzintaru koncertzāles Mazās zāles atklāšanas pasākumi.

Pašlaik vēl nav izziņots, kādi pasākumi koncertzālē notiks tradicionālajos "Jaunā viļņa" datumos jūlija beigās, tomēr, kā apliecināja koncertzāles vadītājs Guntars Ķirsis, šie datumi jau ir rezervēti.

Detalizētāka informācija par šovasar Dzintaru koncertzālē gaidāmajiem pasākumiem pieejama koncertzāles mājaslapā. Uz izziņotajiem pasākumiem jau ir iegādājamas biļetes.

Kā ziņots, komponists un konkursa "Jaunais vilnis" organizators Igors Krutojs atzinis, ka "Jaunais vilnis" aizgājis no Jūrmalas, jo pērn vairāki krievu mūziķu vārdi tika iekļauti "melnajā sarakstā", vēsta LTV7 dienas ziņas. Konkurss šovasar notiks Sočos, apstiprināja Krutojs.

LETA/Foto: Edijs Pālens, Evija Trifanova/LETA