Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karīnas un Mārtiņa kāzas. (Foto: Ekrānuzņēmums no TV3 video)

Mārtiņa un Karīnas kāzas Liepājā sagandē ēdinātāji. Pakalpojuma sniedzēja paskaidrojums par notikušo gana savdabīgs

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sabiedrība
22. septembrī 11:10 2023. gada 22. septembrī 11:10
  Jauns.lv
Mārtiņš un Karīna no Liepājas puses kopā ir kopš skolas laikiem. Šovasar pāris nolēmis apstiprināt savas attiecības oficiāli un augustā apprecējušies. Tomēr, kā par nelaimi, izplānotās kāzas gan nebijušas tādas, kādas cerētas. Pamatīgu vilšanos sagādājis ēdinātājs, vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu". 

Pāris reklāmu par pakalpojuma sniedzēju pamanījis sociālajā tīklā "Facebook". Sazinājušies, uztaisījuši ēdienkarti. Piedāvājums esot apmierinājis. Mārtiņu un Karīnu gan izbrīnījusi ēdinātāju atbilde, ka vienā dienā organizēšot divas kāzas, taču pāris uzticējies.


Pirmās „nepatikšanas” sākušās kāzu dienā, kad ēdinātāji ieradušies ar pamatīgu nokavēšanos. Turklāt arī pasniegtais ēdiens bijis nebaudāms! Salāti saskābuši, gaļa, ko paši sagādājuši, nav bijusi, arī par saldajiem aizmirsts. Kartupeļi bijuši ar granti, gaļa bijuši nesakošļājama, bet salāti "peldējušies" ūdenī. Kopā pāris samaksājis gandrīz 3000 eiro.

Mārtiņš un Karīna nav vienīgie, kuru kāzu dienu atceras ar rūgtuma piegaršu. Arī Lāsma ir neapmierināta ar izvēlēto ēdinātāju. Viņas kāzu dienā trūkusi mērce, arī kartupeļi bijuši ar smiltīm, salāti saskābuši un saldā nav bijis. Samaksājuši gandrīz 2000 eiro.

Raidījumam ierodoties vietā, kur atrodas ēdinātājs – Dunalkas skolā, kas šobrīd ir pansionāts, sastapta tikai kāda sieviete, kura metusies mēgt. 

Strīds tālāk tiks risināts ar policijas starpniecību. 

Vairāk skaties Bez Tabu sižetā: 

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra noslēpumu 3
Viņam jau 68! Kā šobrīd izskatās Rovans Atkinsons jeb misters Bīns 1
Slavenā Holivudas aktrise 85 gados sapņo par mazmazdēla vecuma mīļāko
Tēmas: Facebook, TV3, Bez tabu
Pievienot komentāru