Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: Shutterstock)

Iecavā aiztur vīrieti par piecu transportlīdzekļu bojāšanu ar virtuves āmuru

Klausies ziņas sadarbībā ar:
112
20. maijā 15:47 2023. gada 20. maijā 15:47
  Jauns.lv
Dienas laikā pēc noziedzīgā nodarījuma Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas noskaidro un aiztur vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par ceturtdien, 18. maijā, Bauskas novadā, Iecavā, Tirgus ielā vairākām sabojātām automašīnām ar virtuves āmuru – cirvi. Saņemot informāciju par notikušo, nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess un, izvēršot operatīvo darbību kopumu, ātri noskaidrota iespējamā vainīgā persona - 1989. gadā dzimis vīrietis, kurš nākamajā dienā aizturēts. Vīrietim šodien piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties cilvēkus, pret kuriem šajā pašā laikā, iespējams, ir veikti līdzīgi nodarījumi, zvanot pa tālruni 63902123 vai 110.

Aizvakar, 18. maijā, ap pulksten divpadsmitiem dienā Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī tika saņemta informācija no vienas no cietušajām personām par tīšu vairāku transportlīdzekļu bojāšanu Bauskas novadā, Iecavā, Tirgus ielā. Valsts policijas amatpersonas nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur konstatēja bojājumus pieciem transportlīdzekļiem, no kuriem divas bija BMW, viena Ford, Nissan un Volvo markas automašīnas. Notikuma vietā pie vienas no bojātajām automašīnām atrasts un izņemts iespējamais nozieguma rīks – virtuves āmurs – cirvis.


Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu un nekavējoties izvērsa operatīvās darbības pasākumus uzsākti operatīvie darbi vainīgās personas meklēšanā, tostarp iegūstot nozieguma vietas videokameru ierakstus no Bauskas novada pašvaldības. 

Veicot izmeklēšanu, Valsts policijas amatpersonas noskaidroja iespējamo vainīgo personu un  jau nākamās dienas pusdienlaikā ap pulksten 12.30, 1989. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts savā dzīves vietā. Kriminālprocesā vīrietim arī jau piemērots aizdomās turētā statuss un šodien, 20. maijā, arī piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Citi šobrīd lasa

Dāvidam beidzot nav kauns - eksperti vērtē jaunā Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča stilu
Liepājniekiem šausmas iedzen balts busiņš, dedzina kokus Botāniskajā dārzā, sabojā zelta rudeni: kriminālā province
Rīdziniece Jeļena izliekas par mirušu un sarīko savas bēres, lai izvairītos no apsūdzības
Pievienot komentāru