foto: Ieva Leiniša/LETA
Jūlija izskaņā Jūrmalā gaidāms Vaikules solo koncerts
Laima Vaikule
Sabiedrība
2023. gada 13. maijs, 17:30

Jūlija izskaņā Jūrmalā gaidāms Vaikules solo koncerts

Jauns.lv

Festivālā "Laima Rendezvous Jūrmala" 29.jūlijā Laima Vaikule sniegs solo koncertu, informē pasākuma rīkotāji. Vaikule dziedās orķestra pavadījumā un viņas uzstāšanos pavadīs arī Ukrainas balets "Freedom".

Vaikule nosaukusi arī pirmos festivāla dalībniekus - tie būs Semjons Sļepakovs, Nino Katamadze, Andrejs Makarevičs, "SunStroke project" un "Dagamba".

Festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala" norisināsies Dzintaru koncertzālē no 26.jūlija līdz 30.jūlijam. Festivāla lielākā zvaigzne šogad solīta Tanita Tikarama, kas pazīstama ar tādiem hitiem kā "Twist in my Sobriety" un "Good Tradition".

Ar unikālu koncertu Rīgā uzstājusies Laima Vaikule

Ar unikālu koncertu uzstājās Laima Vaikule, sniedzot muzikālu baudījumu un izsmalcinātu šovu. Savā oficiālajā Instagram kontā pati māksliniece raksta - ...

gallery icon
19

Laimas Vaikules bildes "Instagram"

Laima Vaikule fotogrāfijās "Instagram".

gallery icon
36

Mūzikas festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala" Dzintaru koncertzālē notiek kopš 2015.gada, pulcējot popa, roka, džeza un klasiskās mūzikas izpildītājus no Eiropas, Centrālāzijas un Amerikas. Festivāla dalībnieki dažādos gados bija Kriss Normans, Mons Selmerlevs, Kristīne Opolais, Ksenija Sidorova, Biondi, Tomass Nevergrīns, Uku Suviste, Noah, Nani Bregvadze, Edīte Pieha, Andrejs Makarevičs, Intars Busulis, Vera Brežņeva un citi.