Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Latvijas dzērājšoferiem konfiscētās automašīnas dodas uz Ukrainu, kādā pat Krievijas karogs 2

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sabiedrība
9. martā 13:35 2023. gada 9. martā 13:35
  Jauns.lv
8. martā no Latvijas uz Ukrainu tika nosūtītas pirmās automašīnas, kas konfiscētas dzērājšoferiem. Ukrainas valdības institūcijām tiks nodoti dažādu marku spēkrati, tostarp "Toyota", "Opel", "Volvo" un "Volkswagen" markas automašīnas. Zīmīgi, ka kādā automašīnas salonā bija izvietots Krievijas karogs.

"Šodien ceļu uz Ukrainu uzsāka pirmās automašīnas, kuras turpmāk pa Latvijas ceļiem vairs nestūrēs to bijušie īpašnieki – dzērājšoferi," teikts VID paziņojumā 8. martā.

Astoņas automašīnas šodien nodotas biedrības "Agendum" rokās, kas tās tālāk nogādās tur, kur spēkrati nepieciešami visvairāk.

Kā iepriekš Latvijas Televīzijai pastāstījis biedrības "Agendum" pārstāvis un "tviterkonvoja" aizsācējs Reinis Pozņaks, viņš bijis pārsteigts, redzot, ar cik labām automašīnām braukuši dzērājšoferi.

"Ukrainai vajag jebkuru mašīnu, kas brauks, jo transports ir liela problēma visos posmos. Protams, frontes pirmajās līnijās ir džipi un busiņi, bet ir virkne citu funkciju un vajadzību, kas jānodrošina gan mediķiem, gan apgādes un karavīru rotācijas nodrošināšanai," pastāstīja Pozņaks.

"Tviterkonvojs" jau ir nosūtījis aptuveni 1200 transportlīdzekļu, pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā.

Citi šobrīd lasa

Izsolē nonāks Latvijā konfiscētais "Porsche". Cenu aptaujā var pieteikties ikviens
“Neīsts gejs” un “ASV specdienestu aģents” – Kremļa TV ķeras klāt Rinkēviča nozākāšanai 5
Putins atliek "tiešo līniju" ar tautu. Iemesls - Ukrainas pretuzbrukums
Skatīt visus komentārus