foto: LETA
Šlesers pretendēs uz darbu Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā
Partijas "Latvija pirmajā vietā" valdes priekšsēdētājs Ainārs Šlesers.
Politika
2022. gada 24. oktobris, 15:24

Šlesers pretendēs uz darbu Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā

Jauns.lv/LETA

14.Saeimā jaunievēlētās partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) līderis Ainārs Šlesers pretendēs uz darbu parlamenta Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā, pastāstīja politiķis.

Kādreizējais Ministru prezidents Vilis Krištopans savukārt vislabprātāk iesaistītos Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā. Viņa dēls Kristaps Krištopans vēlētos strādāt Juridiskajā komisijā, bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš - Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā, bet topošā deputāte Linda Liepiņa - Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā.

Rīgas domes deputāts Oļegs Burovs pretendēs uz vietu Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, bet bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča centīsies iegūt iespēju darboties Sociālo un darba lietu komisijā. Partijas līdera dēls Ričards Šlesers vislabprātāk iesaistītos Ārlietu komisijā, bet mācītājs Mārcis Jencītis - Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā.

Vaicāts par partijas pārstāvju virzīšanu darbam Saeimas Prezidijā, Šlesers norādīja, ka par to topošie deputāti vēl nav lēmuši. Vienlaikus viņš atzīmēja, ka Saeimas priekšsēdētāja amatam LPV neplāno virzīt savu pārstāvi.

Kā ziņots, 14. Saeimā partijas LPV frakciju vadīs Ainārs Šlesers, par plānoto lēmumu, ko paredzēts pieņemt pēc jaunievēlētās Saeimas sanākšanas, šodien žurnālistiem pastāstīja nākamā parlamenta sasaukuma LPV deputāte Linda Liepiņa.

Kā frakcijas priekšsēdētāja vietniekus paredzēts ievēlēt Kristapu Krištopanu.

14. Saeimā LPV būs deviņi mandāti Saeimā.