VIDEO: kādus ierobežojumus vairs nevēlētos? Cilvēki komentē Covid-19 straujo izplatību 2

Sabiedrība
5. augustā 07:12 2022. gada 5. augustā 07:12
  Jauns.lv
Vīruss šovasar nekur nav pazudis – Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits turpina pieaugt. Jauns.lv vaicāja cilvēkiem, kā viņi vērtē ziņas par vīrusa izplatību. Lielāko daļu aptaujāto vīrusa straujā izplatība satrauc, daļa arī turpina ievērot dažādus piesardzības pasākumus un norāda, ka tik plašus ierobežojumus, kādi Latvijā bija Covid-19 krīzes laikā, vairs nevēlētos.

“Protams, ka satrauc, negribētos atkārtot to pašu scenāriju, kas jau bija,” saka Dana. Arī citi aptaujātie uzsver, ka striktie ierobežojumi palikuši spilgtā atmiņā. “Noteikti nevajadzētu ieviest tos noteikumus, ka ir preces, kuras nevar veikalā nopirkt, bet, manuprāt, valdība saprata, ka tas bija dumji,” atceras Tomass. Savukārt Svetlana teic, ka obligāta vakcinācija un sertifikātu sistēma “ir ļoti diskutabls jautājums, mūsu ģimenei tas nepatika”.

Slimību profilakses un kontroles centrs ik dienu vēsta par Latvijā reģistrētiem arvien jauniem inficēšanas gadījumiem. (Foto: Shutterstock)

Vairāki aptaujātie atzīst, ka noteikti vairs nevēlētos “absolūtu lokdaunu”.

Kādus piesardzības pasākumus cilvēki ievēro, kādiem ierobežojumiem tomēr būtu gatavi – skaties atbildes rakstam pievienotajā video.

Slimību profilakses un kontroles centrs ik dienu vēsta par Latvijā reģistrētiem arvien jauniem inficēšanas gadījumiem, un speciālisti brīdina par jaunu pandēmijas vilni rudenī.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; tilts pie Kahovkas HES pēc Ukrainas raķešu trieciena vairs nav izmantojams 10
Būtisks pavērsiens Bunkus slepkavības izmeklēšanā - šodien veiktas aizturēšanas
Strādnieks mežā atrod kopš 31. jūlija bezvēsts pazudušu sievieti
Skatīt visus komentārus