foto: Ieva Leiniša/LETA
Par "Republikas" priekšsēdētāju ievēlēts Sandis Ģirģens
Bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens,
Politika
2022. gada 5. marts, 21:11

Par "Republikas" priekšsēdētāju ievēlēts Sandis Ģirģens

Jauns.lv / LETA

Šodien partijas "Republika" kongresā par tās priekšsēdētāju ievēlēts bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, portālu Jauns.lv informēja "Republikas" valdes loceklis, Saeimas deputāts Ēriks Pucens.

Valdē ievēlēti arī Saeimas deputāti Kaspars Ģirģens un Pucens, finanšu eksperts Jevgenijs Koršenkovs, Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas vadītāja Sabīne Ulberte un biedrības "BērnuDraugi" dibinātāja Iveta Ziemele.

Tāpat "Republikas" valdē ievēlēti Dobeles novada domes deputāts Māris Feldmanis, uzņēmējs Normunds Barkāns un valsts pārvaldes darbinieks Elviss Ozols. Partijas domi vadīs Kaspars Kūriņš.

Sandis Ģirģens par turpmākajām partijas vērtībām izvirzījis fundamentālas pārmaiņas valstī, drošību un jaunu pieeju ekonomikas attīstībai. Partija turpinās īstenot centriskas partijas idejas, pavēstīja Pucens.

"Mums ir svarīga katra iedzīvotāja ekonomiskā un personiskā drošība. (..) Jebkuros apstākļos primāri jārīkojas savas valsts un iedzīvotāju interesēs. Valdībai jāveido dialogs ar darba devēju un darba ņēmēju organizācijām," cita starpā uzsver partijas līderis.

Pēdējo nedēļu laikā partija ir uzņēmusi vairāk nekā 200 jaunus biedrus, savukārt līdz ar Vjačeslava Dombrovska aiziešanu no partijas izstājušies 54 tās biedri, kas apliecina, ka vairums partijas biedru vienmēr ir pārstāvējuši republikāņu flangu, uzsvērts partijas paziņojumā.

Kā ziņots, pēc domstarpībām starp partijas vadības pārstāvjiem no "Republikas" aizgājis otrs līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Dombrovskis ar saviem atbalstītājiem.