Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Tet" pievieno divus Ukrainas TV kanālus: "Ukraina 24" un "1+1 International"

Sabiedrība
27. februārī 18:10 2022. gada 27. februārī 18:10
  Jauns.lv
Visās Tet televīzijas platformās šodien tiek pievienoti divi Ukrainas TV kanāli: Ukraina 24 un 1+1 International. Kanāli pakāpeniski kļūs pieejami visu TV platformu – Helio interaktīvās televīzijas, Tet+ un Virszemes televīzijas skatītājiem pamata piedāvājumā.

Kanāls Ukraina 24 ir Ukrainas informatīvais un analītiskais kanāls ar reģionālajiem birojiem visā Ukrainā, kā arī vairākām starptautiskām redakcijām, ar kuru palīdzību kanāla ziņu komanda ir pirmā, kas plašākajā mērā informē skatītājus par aktualitātēm. Šobrīd kanāls vēsta Ukraiņu valodā.

1+1 International ir Ukrainas kanāls visai ģimenei, kurā ir pieejams ļoti plašs programmu klāsts, sākot ar multfilmām un izklaides raidījumiem līdz ziņām, intelektuāliem šoviem, dokumentālajiem kino un kultūras projektiem. Kanāls pārraida saturu ukraiņu un krievu valodās.

Helio interaktīvajā televīzijā kanāls Ukraina 24 kanālu sarakstā pieejams ar Nr.186, savukārt 1+1 International – Nr.187. Virszemes televīzijā: Ukraina 24 – Nr.36 un 1+1 International Nr.24. Atgādinām, ka Virszemes TV skatītājiem ir nepieciešams veikt uztvērēju jeb dekoderu pārskaņošanu. Lai arī jaunākās paaudzes televizoros kanālu pārvietošana notiks automātiski, dekoderu pārskaņošana ieteicama visiem klientiem.

Lai sniegtu pēc iespējas plašāku objektīvas informācijas pieejamību par notiekošo Ukrainā, Tet+ kanālu klāstu jau iepriekš papildināja starptautiskie ziņu kanāli CNN, Current Time un UATV, pievienojoties Euronews, BBC World News, Dožd un citiem lielākajiem pasaules ziņu kanāliem. Virszemes televīzijas piedāvājumu papildinājis telekanāls Doždj, BBC World, Current times, Duo7 (pieejami arī CNN, Euronews un citi ziņu kanāli). Helio interaktīvajā televīzijā aktuālajai informācijai Ukrainā un pasaulē var sekot līdzi CNN, BBC World News, Euronews, UATV (Ukraina), Current Time, Dožd, DW (Vācija), Bloomberg, Al Jazeera, France 24 un citos kanālos.

Iepriekš ziņots, ka Ukrainas tautai un visai Eiropas sabiedrībai grūtajā brīdī, kad Krievija Federācija izvērsusi neiedomājamu agresiju pret Ukrainu, Tet pieņēma lēmumu visās uzņēmuma televīzijas platformās pārtraukt to televīzijas kanālu retranslāciju, kuru īpašnieki vai amatpersonas ir saistītas ar Krievijas Federācijas valdību, pakļauti starptautiskajām sankcijām vai arī par kuru statusu šobrīd nav iespējams iegūt pilnvērtīgu informāciju. Lēmums stājās spēkā naktī uz sestdienu, 26. februāri, kad tika pārtraukta retranslācija kanāliem: PBK Igaunija, MirTV, THT, Пятница International, THT4 International, CTC Baltics, RTVi, THT Music, КХЛ, Авто Плюс, Наука, Перец!, РБК, 1+2, Моя Планета, Домашний.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas spēki sašāvuši pēdējo tiltu, pa kuru Krievija pārsvieda tehniku uz Hersonas apgabalu 10
Zelenska padomnieks Arestovičs atklāj, ka domā kandidēt uz Ukrainas prezidenta amatu – taču ir viens nosacījums 5
FOTO: Žoržs Siksna piepilda savu sapni - uzkāpj zirga mugurā
Pievienot komentāru