Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Avārija, kas samulsināja: "Volvo" vadītājs skaidro, kā "uzkarināja" auto uz margām 1

112
21. janvārī 13:15 2022. gada 21. janvārī 13:15
  Jauns.lv
Ceturtdien, 20. janvārī, vairākus autovadītājus, braucot pa Krasta ielu, pārsteidza avārija, kurā bija redzams, ka "Volvo" markas automašīna atrodas uz margām.

Kā TV3 raidījumam "Degpunktā" pastāstījis automašīnas vadītājs, tas noticis kāda "BMW" vadītāja dēļ.

"Visas joslas bija aizņemtas. Braucēji bija pārkārtojušies uz tiltu. Satiksme bija puslīdz brīva pa trešo joslu. Viņš stāvēja otrajā joslā, viņam, visticamāk, vajadzēja apgriezties. Viņš stāvēja kaut kur pie nepārtrauktās līnijas. Viņš uzsāka braukšanu, man vairs nebija kur likties. "Kabatā" es vairs nevarēju iebraukt," skaidro "Volvo" īpašnieks.

Aiz tirdzniecības centra "Mols", braucot centra virzienā, no labās malējās joslas autovadītāji mēģina pārkārtoties uz trešo, lai iebrauktu bremzēšanas joslā un apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. Lai veiktu virkni pārkārtošanās manevru intensīvā satiksmē, tas jādara ātri, turklāt jāuzmanās, lai neizraisītu kādu avārijas situāciju.

Šajā reizē "BMW" aizķēris "Volvo", un tas, nespējot apstāties, uzbraucis virsū aizsargājošajām margām un dažus metrus aizšļūcis pa tām uz priekšu, līdz apstājies, ar aizmugurējo asi karājoties gaisā.

"Bremzes jau vairs nedarbojās. Mašīna, inerces vadīta, "lidoja" uz priekšu," stāsta "Volvo" vadītājs.

Par laimi, cilvēki incidentā nav cietuši.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Politiķi, uzņēmēji un pat Igaunijas eksprezidents: sabiedrības krējums ierodas uz Dailes teātra pirmizrādi "Kokvlinas lauku vientulībā"
FOTO: Dzintaru koncertzālē vasaras sezonu atklāj ar Maestro uz skatuves un elitāru publiku
Mūžībā devusies aktrise un sabiedriskā darbiniece Ausma Kantāne-Ziedone
Pievienot komentāru