Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: https://www.facebook.com/ziemelkurzemesslimnica

 

54 gadu vecumā mūžībā devies traumatologs Igors Harjuzovs

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sabiedrība
2021. gada 28. decembrī 18:10 2021. gada 28. decembrī 18:10
  Jauns.lv
54 gadu vecumā miris ilggadējs SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” traumatologs ortopēds Igors Harjuzovs, kurš slimnīcā nostrādājis vairāk nekā 21 gadu, ziņo slimnīcas pārstāvji.

Dr. Harjuzovs 1993. gadā beidzis Latvijas Medicīnas akadēmiju, iegūstot ārsta kvalifikāciju. Bija sertificēts traumatologs, ortopēds. Regulāri paaugstinājis kvalifikāciju un zināšanas, tostarp bijis arī aktīvs asociācijas biedrs. Dr. Harjuzovs bija savas profesijas entuziasts, tostarp interesējies par jaunākajiem sasniegumiem traumatoloģijā un medicīnā kopumā.


Darbu Ventspils slimnīcā Dr. Harjuzovs 1990. gadā uzsāka kā traumatologs dežūrārsts. Kolēģi Dr. Harjuzovu raksturo kā jomas profesionāli, laipnu un koleģiālu speciālistu, kurš, ja vien tas bijis viņa spēkos, nekad neatteicis palīdzību. Kolēģi uzsver arī Dr. Harjuzova ģimeniskumu.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību ģimenei, draugiem un kolēģiem, Igoru Harjuzovu pāragri zaudējot. Kolēģi un pacienti patiesi novērtē Dr. Harjuzova ieguldījumu Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darbā un rūpēs par pacientiem daudzu gadu garumā.

Sit tibi terra levis!

 

Citi šobrīd lasa

Rita Trence par Imantu Skrastiņu un savu populārāko dziesmu: "Nākamajā rītā es pamodos slavena"
7. klases skolniece Aleksa tik briesmīgi notievēja, ka svēra tikai 39 kg un nevarēja pastaigāt
Par medaļām, zilumiem un olimpiskajām spēlēm. Tekvondo māsas Tarvidas fotosesijā izrāda savu daiļo sievišķību