Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Valsts policija

Kamīna pelnos Tukumā atrod noslēptu marihuānu

112
2021. gada 24. novembrī 16:48 2021. gada 24. novembrī 16:48
  Jauns.lv
23. novembrī Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki kādā mājvietā atsavināja narkotiskās vielas, kas bija paslēptas pelnos kamīnā.

Otrdien, 23. novembrī, policisti, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros, Tukumā kādā dzīvesvietā atrada un atsavināja aptuveni 40 gramus marihuānas, kas bija paslēpta pelnos kamīnā. Izmeklēšana šajā kriminālprocesā turpinās, un ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko vielu sastāvu un daudzumu.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt Krimināllikumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

VP vērš uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību, var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos.

Citi šobrīd lasa

FOTO: nakts laikā Rīgas centrā veikta īpaši sarežģīta operācija 5
Pasaulē pirmā vegāniskā vijole izveidota ar ogām un bumbieriem 2
Vētra lauž kokus un grāvī apgāžas autobuss: laika apstākļu dēļ Latvijā glābējiem darba netrūkst
Pievienot komentāru