foto: LETA
"Man bira asaras, es nevarēju parunāt," skolotāja no Blīdenes Simtgades loterijā laimē 100 000 eiro
Sabiedrība
2021. gada 14. septembris, 16:08

"Man bira asaras, es nevarēju parunāt," skolotāja no Blīdenes Simtgades loterijā laimē 100 000 eiro

Jauns.lv

“Tā bija sestdiena, 4. septembris. Pavisam parasta diena,” savu laimesta stāstu sāk 34 gadus vecā pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja no Blīdenes, kura tajā dienā Simtgades loterijā laimēja 100 000 eiro, teikts "Latvijas Loto" mājas lapā.

“Mēs ar vīru bijām aizgājuši remontēt dzīvokli, ko nopirkām, lai būtu lielāka dzīvojamā platība. Kamēr vīrs apdarīja darbus, kuros nevarēju palīdzēt, nolēmu uzspēlēt loteriju. Vadījos pēc teiciena – kas neriskē, tas nevinnē.” Laimētāja pastāstīja, ka parasti iegādājas 2 vai 3 loterijas biļetes mēnesī – tiesa, ne katru mēnesi. Parasti Simtgadi, reizēm Bagāts, bet Simtgade tomēr patikusi labāk.

“Pirmā biļete bija tukša, un tā atnesa nelielu vilšanos. Bet tad es nodomāju – tūlīt būs algas diena, paņemšu vēl vienu biļeti! Nopirku otro biļeti, kasīju un paliku bez vārdiem. Blakus sēdēja meita, es viņai gribēju kaut ko pateikt bet kādu brīdi nespēju to izdarīt.”

Viņa bijusi tik satraukta, ka nulles nav kārtīgi izskaitījusi – bija pārliecināta, ka laimests ir 10 000 eiro, un jau šī summa šķitusi kā īsts atvieglojums sadzīvei. “Es zināju, cik daudz smaguma novelsies nost, pateicoties šim laimestam.”

“Ekrānā man izlēca paziņojums, ka jāzvana uz Latvijas Loto. Piezvanīju, un tikai tad man pateica, ka laimests ir 100 000 eiro. Vīrs bija aizgājis līdz darbnīcai. Es viņam zvanīju, teicu, ka esmu laimējusi loterijā, bet viņš zina, ka man laimīga roka – bija domājis, ka atkal kāds no mazajiem laimestiem.

Vēlāk viņš nāca mājās ar šampanieti, man bira asaras, un es nevarēju parunāt,” emocionālo brīdi atceras laimētāja. “Es vēl aizvien neesmu īsti aptvērusi šo informāciju. Jā, es apzinos, ka esmu laimējusi, bet laimesta apjomu vēl neapjaušu. Tā ir ļoti liela nauda.”

Laimētāja atzīst, ka laimests ievērojami atvieglos sadzīvi. “Mēs vienmēr esam ķepurojušies paši. Cik nopelnam, tik izdarām. Tagad varēsim nomaksāt visus kredītus un izremontēt dzīvokli tā, kā patiešām vēlamies.

Droši vien nopirksim arī automašīnu. Noteikti izdarīsim arī kādu labu darbu, jo es uzskatu, ka ja kaut kas labs ir noticis, tad tas ir jāpadod tālāk.”