Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupa izlēmusi nesaraut saites ar kaimiņzemi - "Prāta Vētra" rudenī dosies tūrē pa Krieviju
Latvijas slavenākā grupa sniegs koncertus 7 Krievijas lielpilsētās.

Grupa izlēmusi nesaraut saites ar kaimiņzemi - "Prāta Vētra" rudenī dosies tūrē pa Krieviju

Kultūra
2015. gada 25. jūlijā 11:32 2015. gada 25. jūlijā 11:32
 
"Prāta vētra" rudenī dosies koncerttūrē pa Krieviju, informēja grupas menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa.

Koncerttūre pa septiņām Krievijas pilsētām notiks, prezentējot izdevniecības "Warner Music Russia" paspārnē iznākušo albumu "7 steps of fresh air", kas ir albuma "7 soļi svaiga gaisa" angliskā versija.

Grupas koncerttūre sāksies 14.novembrī ar uzstāšanos Maskavā, "Stadium-live". Puiši koncertēs arī Krasnojarskā, Tomskā, Krasnodarā, Kazaņā un Samārā, tūri noslēdzot Sanktpēterburgā 28.novembrī.

Kā stāstīja Auškāpa, grupa šobrīd koncentrējas albuma "7 soļi svaiga gaisa" prezentācijas koncertiem Latvijā. Augustā "Prāta vētra" uzstāsies arī "Lenovo vibe fest " Ņižņijnovgorodā un Novosibirskā, bet pēc tam savu laiku veltīs koncertprogrammas izstrādei Krievijas tūrei.

Auškāpa atklāja, ka rudenī vai ziemā "Prāta vētra" varētu uzstāties arī Lielbritānijā un Īrijā. Pašlaik noritot sarunas par grupas koncertu iespējamiem datumiem.

"Prāta vētra" nesen uzstājusies vienā no lielākajiem Krievijas populārās mūzikas festivāliem "Našestvije", kur aktīvi piedalījusies arī Krievijas armija, izmantojot to par parādes un aģitācijas vietu. "Mēs savu mūziku spēlējam cilvēkiem, nevis karogiem, un uzskatām, ka kultūrai, tāpat kā sportam, ir jāstāv pāri politikai, jo tā ir tiešā saikne ar cilvēkiem sirds valodā," atbildot uz jautājumu, kāpēc piedalās šādā pasākumā, pauduši grupas dalībnieki.

Grupas līderis Renārs Kaupers jau maija beigās intervijā telekanālam LNT tika atzinis, ka, sākoties Ukrainas un Krievijas militārajam konfliktam, grupa "Prāta vētra" nopietni domājusi, vai koncertēt Krievijā. Grupa izšķīrusies saites ar Krieviju nesaraut, un Kaupers šādam lēmumam pamatojumu radis Bībelē, kur "nevienā brīdī nav minēts, ka tev kādam būtu jāpagriež mugura".

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Trešdienas vakarā Rēzeknes glābējsilītē atstāts puisītis
Itālijā diennakts laikā reģistrēts rekordliels ar Covid-19 inficēto skaits
"Liktenis mēdz būt nežēlīgs" - lūdz palīdzēt ar vēzi slimai Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas ārstei 1
Pievienot komentāru

Максим Галкин с детьми показал роскошный бассейн в своем замке

«Он ее оскорблял еще в Америке и Риге»: Отец Фриске рассказал об издевательствах Шепелева над Жанной