Pirmdien būs vairāk nokrišņu
foto: LETA
Sabiedrība

Pirmdien būs vairāk nokrišņu

Jauns.lv / LETA
0

Pirmdien gan naktī, gan dienā Latviju šķērsos lietus mākoņi, vietām - galvenokārt pēcpusdienā valsts austrumos - gaidāms pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Pirmdien būs vairāk nokrišņu...

Stiprs lietus gaidāms arī dažviet valsts rietumu un centrālajā daļā. Debesis apmāksies, bet dienas gaitā Rietumlatvijā, sākot no dienvidiem, mākoņu kļūs mazāk un spīdēs saule.

Naktī pūtīs lēns līdz mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš, dienā - dienvidu vējš.

Nakts būs silta - teritorijas lielākajā daļā gaisa temperatūra nenoslīdēs zemāk par +10..+14 grādiem. Maksimālā temperatūra dienā gaidāma +13..+20 grādu robežās.

Rīgā pirmdien debesis apmāksies un līs, bet vakarā gaidāms saulains laiks. Naktī pūtīs mērens dienvidaustrumu vējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +13..+14 grādiem; dienas gaitā vējš kļūs lēnāks un gaiss iesils līdz +17 grādiem.