Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13.Saeimas deputāts Ilmārs Dūrītis. (Foto: LETA arhīvs (Edijs Pālēns))

Pie administratīvās atbildības saukti astoņi deputāti

Politika
7. aprīlī 17:48 2021. gada 7. aprīlī 17:48
  Jauns.lv
No 2020.gada 2.septembra līdz šī gada 6.janvārim pie administratīvās atbildības saukti astoņi 13.Saeimas deputāti, informē Saeimas Preses dienests.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra ziņām no Sodu reģistra par likumā noteikto komercdarbības, valsts amatpersonas amata savienošanas, pārstāvības, ienākumu gūšanas ierobežojumu vai tādu ierobežojumu pārkāpšanu, kuri noteikti attiecībā uz rīcību ar valsts vai pašvaldības mantu, kā arī par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā un par neatļauta amata, uzņēmuma līguma vai pilnvarojuma izpildes neizbeigšanu likumā noteiktajā termiņā pie administratīvās atbildības saukts deputāts Ilmārs Dūrītis.

Par valsts amatpersonām noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu, kā arī par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā administratīvā atbildība piemērota deputātiem Vladimiram Nikonovam un Inesei Voikai.

Tāpat administratīvā atbildība piemērota deputātei Janīnai Kursītei, kura noteiktā termiņā nav iesniegusi valsts amatpersonas deklarāciju, nav ievērojusi deklarācijas aizpildīšanas un iesniegšanas kārtību vai deklarācijā norādījusi nepatiesas ziņas, bet deputātei Ievai Krapānei administratīvais sods piemērots par maksātnespējas procesa vai tiesiskās aizsardzības procesa noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi šajos procesos iesaistītā persona.

Savukārt deputātiem Gatim Eglītim, Regīnai Ločmelei un Jānim Urbanovičam administratīvā atbildība piemērota par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, ja tas izdarīts vietās, kas apzīmētas ar ceļa zīmēm “Apdzīvotas vietas sākums” vai “Dzīvojamā zona”.

Iekšlietu ministrijas informācija liecina, ka deputātiem I.Dūrītim, G.Eglītim, I.Krapānei, J.Kursītei, V.Nikonovam, J.Urbanovičam un I.Voikai par pārkāpumiem piemērots naudas sods, bet deputātei R.Ločmelei - brīdinājums.

Citi šobrīd lasa

Ogres slimnīcas vadītājam nav izdevies pārliecināt vakcinēties savu tēvu; saslimusi visa ģimene 4
Veiksmīgi Vankūverā nogādāts puisītis Raians, kuram galvenie ziedotāji bija Latvijas cilvēki
VIDEO: fiksēts mirklis, kad Daugavā pie Akmens tilta iebrauc automašīna
Pievienot komentāru

Очередная трагедия в фитнес-клубе: известный художник утонул в бассейне прямо на глазах отдыхающих

Юлия Меньшова ответила антиваксерам на оскорбления из-за смерти отца 1