Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Asa sižeta notikumi Jelgavā: policija ielas vidū roku dzelžos saslēdz narkotirgoņus 3

112
4. martā 14:00 2021. gada 4. martā 14:00
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Uz vienas no Jelgavas centrālajām maģistrālēm - Rīgas ielā otrdien dienas vidū norisinājās spraigi notikumi. Ap diviem pēcpusdienā automašīnu vadītāji bija spiesti aizkavēties, jo ielas vidū darbu bija uzsākusi policija, kas roku dzelžos saslēdza vairākus likumpārkāpējus. Liecinieki stāsta, ka pirms tam bija notikusi pakaļdzīšanās, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Notikušo ar mobilajiem telefoniem iemūžinājuši garāmgājēji. Viens no aculieciniekiem stāsta, ka policisti aizveda kopā četrus vīriešus:

“Braucām pie krustojuma un tur jau viss bija noticis. Tur stāvēja kādas trīs, četras mašīnas. Pie viena - tumšā busiņa bija nolikti divi gar zemi. Pārbraucām pāri krustojumam, apstājāmies pie “Nestes” benzīntanka, kur bija vēl divi nolikti. Saslēgti roku dzelžos, un tad viņi tur ņēmās, darbojās”.

Satiksme uz ceļa tika traucēta, taču policija uzsver, ka aizturēšanai bija jānotiek operatīvi un kavēties nevarēja. Aizturētie vīrieši tiek turēti aizdomās par nopietniem pārkāpumiem - narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā un realizāciju.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa informē, ka viena no aizturētajām personām ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā, un šobrīd kriminālprocesā notiek aktīvas izmeklēšanas darbības.

2. martā Jelgavā gaišā dienas laikā ielas vidū norisinājās asa sižeta filmas cienīgi notikumu – policija panāca kādu automašīnu un no tās izrāva vairākus vīriešus, kurus saslēdza roku dzelžos. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Citi šobrīd lasa

"Man nav bijis vēzis!" - Samanta Tīna atklāj patiesību par veselības problēmām
Baltkrievu politiķa Cepkalo ģimenes sadzīve Rīgā. Sieva Veronika par līmeni šeit: "Es sākumā tam nespēju noticēt" 13
Melnais lācis lielā ātrumā traucas pakaļ bēgošam velosipēdistam 4
Skatīt visus komentārus

Папарацци "поймали" беременную Меган Маркл с сыном на прогулке в Лос-Анджелесе

Виктория Боня устроила танцы без белья, и это было большой ошибкой, ведь подписчики увидели все