Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

SPKC izplatījis brīdinājumu vairāku vilciena maršrutu pasažieriem

Sabiedrība
3. martā 11:25 2021. gada 3. martā 11:25
  Jauns.lv
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē, ka ar Covid-19 inficējušies pasažieri pārvietojušies vairākos vilcienu maršrutos.

Vienā gadījumā divi pasažieri, kuriem apstiprināta Covid-19 infekcija, 26. februārī braukuši ar vilcienu Valga – Rīga  (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 875), plkst. 7.01 no Siguldas līdz Rīgai, sēdējuši pirmspēdējā vagonā un atpakaļ ar vilcienu Rīga - Valmiera (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 864), plkst. 17.30 no Rīgas līdz Siguldai, sēdējuši pirmajos vagonos.

Savukārt otrā gadījumā pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 2. martā braucis ar vilcienu Rīga – Krāslava  (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 704 KR), plkst. 16.19 no Rīgas uz Daugavpili, sēdējis pirmajā vagonā.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos vilcienu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. "Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli," norāda SPKC.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, iespējams savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Tāpat SPKC atgādina, ka līdz 6. aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Citi šobrīd lasa

Zviedru basketboliste, kura pat bija spiesta mainīt uzvārdu, stāsta par šausmām Krievijā 8
Video fiksēts, kā noziedznieki uzbrūk Bezzubovam 3
Bezzubova slepkavas bija gatavojušies, šāva no automāta citiem bīstamā veidā. Policija atklāj to, ko drīkst atklāt 10
Pievienot komentāru

Жанна Бадоева: 7 лет страданий покинувшей Литву ведущей

Василиса Володина: "Лучше станет только в 2025 году!"