Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kariņš sarunā ar Imunizācijas valsts padomi norādījis kopējo vakcinācijas mērķi
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (Foto: Valsts kanceleja. )

Kariņš sarunā ar Imunizācijas valsts padomi norādījis kopējo vakcinācijas mērķi 1

Politika
13. janvārī 21:38 2021. gada 13. janvārī 21:38
  Jauns.lv / LETA
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pilnībā uzticas Imunizācijas valsts padomes (IVP) vērtējumam par Covid-19 vakcīnu drošumu, to premjers norādījis šodien attālinātas sarunas laikā ar padomes locekļiem.

Kā informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs, valdības vadītājs sarunā norādīja uz ekspertu nozīmīgo lomu vakcinācijas procesā, paužot, ka iedzīvotājiem ir nepieciešama pārliecība, ka sabiedrības imunizācijā tiek izmantotas cilvēku veselībai drošas un efektīvas vakcīnas.

Kariņš norādīja uz kopējo mērķi: sasniegt kolektīvo imunitāti, ļaujot pakāpeniski atgriezties dzīves ritmā bez pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem.

Ministru prezidents ar sarunas dalībniekiem - IVP un veselības ministru Danielu Pavļutu (AP) - vienojās par regulāru informācijas apmaiņu un nepieciešamības gadījumā tikšanos, lai vērtētu imunizācijas procesa gaitu.

IVP priekšsēdētāja Dace Zavadska iepazīstināja premjeru ar padomes locekļiem, uzdevumiem un lomu Covid-19 vakcīnu drošuma un efektivitātes vērtēšanā. Padome, pēc Veselības ministrijas lūguma, ir vērtējusi, kādas prioritārās grupas būtu nosakāmas Covid-19 vakcinācijas procesā. Zavadska un citi padomes locekļi uzsvēra, ka padomi veido neatkarīgi eksperti.

Kā ziņots, kopš vakcinēšanas kampaņas sākuma Latvijā pret Covid-19 sapotētas 9899 personas. Līdz šim kopumā vakcinētas 7629 ārstniecības personas un 2270 ārstniecības iestāžu darbinieki.

Citi šobrīd lasa

FOTO: nenoskaidroti huligāni Rīgā apzīmējuši tramvaju ar Ministru prezidentam Kariņam neglaimojošu grafiti 4
"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Vakcīna nav apstiprināta, nav datu par auglību, nav pētījumu uz dzīvniekiem... Spraigi aizvadīta diskusija "Laiks uzzināt patiesību" 10
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1