Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

No jauna aizliegs pasažieru pārvadājumus uz Apvienoto Karalisti 6

Sabiedrība
8. janvārī 21:30 2021. gada 8. janvārī 21:30
  Jauns.lv / LETA
No sestdienas, 9.janvāra, Latvijā aizvien pašizolācija būs jāievēro pēc atgriešanās no visām Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sarakstā esošajām Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu un Islandi, savukārt pasažieru pārvadājumi tiks aizliegti uz Apvienoto Karalisti, bet aizliegums vairs nebūs spēkā attiecībā uz Nīderlandi, liecina SPKC apkopotie dati.

Nedēļas laikā to valstu sarakstā, no kurām atgriežoties, ir jāievēro pašizolācija, izmaiņas nav notikušas. Tajās visās, izņemot Vatikānu un Islandi, 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits pārsniedz 50 gadījumu skaitu uz 100 000 iedzīvotāju.

Savukārt aizliegums veikt starptautiskos pasažieru pārvadājumus no pirmdienas, 11.janvāra, vairs netiks attiecināts uz Nīderlandi, taču tas no jauna tiks attiecināts uz Apvienoto Karalisti, kā arī joprojām būs attiecināts uz Čehiju un Lihtenšteinu, Lietuvu, Slovēniju un Sanmarīno.

Regulārie pasažieru pārvadājumi nav atļauti uz valstīm, kur 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem divkārt pārsniedz vidējo Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstu rādītāju.

Citi šobrīd lasa

Atpūtas laikā Ēģiptē miris divus gadus vecs Igaunijas pilsonis 7
Vakcinācijas biroja darbiniekiem būtiski samazinās algas 13
Piecas Latvijas universitātes iekļuvušas starp pasaules ilgtspējā stiprākajām augstskolām
Skatīt visus komentārus

"Жена видела, как я угасал": Дмитрий Дюжев начал превращаться в старика

Последняя стадия рака, двойной брак с эстонцем: непростая судьба звезды "Чародеев"