Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ādažu vidusskolas direktors "Facebook" video paziņojis, ka skolā atklāti Covid-19 gadījumi 2

Sabiedrība
31. oktobrī 16:34 2020. gada 31. oktobrī 16:34
  Jauns.lv / LETA
Ādažu vidusskolā atklāti pirmie saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, līdz ar to izglītības iestāde pieņēmusi lēmumu par pāriešanu uz attālinātām mācībām līdz 13.novembrim arī 5. un 6.klašu audzēkņiem, sociālajā platformā "Facebook" ziņo izglītības iestādes direktors Česlavs Batņa.

Lai gan netiek minēts, cik tieši gadījumi atklāti, tiek ziņots, ka tie ir saistīti tieši ar vidusskolas korpusu Gaujas ielā 30.

"Esam pieņēmuši lēmumu, ka 5. un 6.klase, kas šobrīd bija klātienē, mācīsies attālināti turpmākās divas nedēļas - līdz 13.novembrim. Arī skolas darbinieki strādās attālināti un vēros savu veselības stāvokli," skaidroja Batņa.

Ja tiek novēroti kādi saslimšanas vai saaukstēšanās simptomi, izglītības iestādes vadītājs aicina vērsties pie ģimenes ārsta. Direktors arī aicinājis vecākus viņu informēt, ja bērniem tiek atklāta saslimšana ar Covid-19.

Ādažu vidusskola. (Foto: LETA)

Skolas "Facebook" lapā tiek ziņots, ka sākumskolai mācības joprojām notiks klātienē. Ja epidemioloģiskā situācija pasliktināsies un arī sākumskolā tiks identificēts Covid-19 gadījums, tad skola pieņemšot lēmumu arī par pāreju uz īslaicīgu attālināto mācīšanos sākumskolā.

Patlaban skola arī izskata iespēju veikt siekalu testus uz Covid-19 diagnosticēšanu 5. līdz 6.klašu skolēniem, kā arī skolas darbiniekiem.

Informāciju par turpmāko rīcību šajā situācija izglītības iestāde sola publicēt vēlāk.

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 2
"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
Eiroparlamenta deputāts, kurš zināms kā liels LGBT kopienas pretinieks, pieķerts vīriešu grupveida seksa ballītē 13
Skatīt visus komentārus

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда