Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ādažu vidusskolas direktors "Facebook" video paziņojis, ka skolā atklāti Covid-19 gadījumi 1

Sabiedrība
2020. gada 31. oktobrī 16:34 2020. gada 31. oktobrī 16:34
  Jauns.lv / LETA
Ādažu vidusskolā atklāti pirmie saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, līdz ar to izglītības iestāde pieņēmusi lēmumu par pāriešanu uz attālinātām mācībām līdz 13.novembrim arī 5. un 6.klašu audzēkņiem, sociālajā platformā "Facebook" ziņo izglītības iestādes direktors Česlavs Batņa.

Lai gan netiek minēts, cik tieši gadījumi atklāti, tiek ziņots, ka tie ir saistīti tieši ar vidusskolas korpusu Gaujas ielā 30.

"Esam pieņēmuši lēmumu, ka 5. un 6.klase, kas šobrīd bija klātienē, mācīsies attālināti turpmākās divas nedēļas - līdz 13.novembrim. Arī skolas darbinieki strādās attālināti un vēros savu veselības stāvokli," skaidroja Batņa.

Ja tiek novēroti kādi saslimšanas vai saaukstēšanās simptomi, izglītības iestādes vadītājs aicina vērsties pie ģimenes ārsta. Direktors arī aicinājis vecākus viņu informēt, ja bērniem tiek atklāta saslimšana ar Covid-19.

Ādažu vidusskola. (Foto: LETA)

Skolas "Facebook" lapā tiek ziņots, ka sākumskolai mācības joprojām notiks klātienē. Ja epidemioloģiskā situācija pasliktināsies un arī sākumskolā tiks identificēts Covid-19 gadījums, tad skola pieņemšot lēmumu arī par pāreju uz īslaicīgu attālināto mācīšanos sākumskolā.

Patlaban skola arī izskata iespēju veikt siekalu testus uz Covid-19 diagnosticēšanu 5. līdz 6.klašu skolēniem, kā arī skolas darbiniekiem.

Informāciju par turpmāko rīcību šajā situācija izglītības iestāde sola publicēt vēlāk.

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 35
Olga Kambala savu perfekto ķermeni ieguvusi divos mēnešos
Vai Tokijā solīja lietu? Mūsu sportistu tērpi soctīklu lietotājiem nepaliek nepamanīti 7
Pievienot komentāru

"Я был рядом!": Сергей Безруков стал отцом в пятый раз

Поймали! Первые совместные фото Бена Аффлека и Дженнифер Лопес в Instagram