Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Liepājā Covid-19 izplatības mazināšanai rīkos reidus publiskās vietās
Piektdien plānots rīkot reidus sabiedriskajā transportā. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Liepājā Covid-19 izplatības mazināšanai rīkos reidus publiskās vietās

Novadu ziņas
2020. gada 29. oktobrī 10:21 2020. gada 29. oktobrī 10:21
  Jauns.lv / LETA
Liepājā Covid-19 izplatības mazināšanai tiks rīkoti reidi publiskās vietās, sadarbojoties Pašvaldības policijai un Valsts policijai, intervijā "Rietumu radio" pastāstīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA).

Piektdien, 30.oktobrī, plānots rīkot reidus sabiedriskajā transportā, savukārt nākamnedēļ gaidāmi reidi arī tirdzniecības vietās, sacīja Vilnītis, gan uzsverot, ka sākotnēji reidu mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību un skaidrot nepieciešamību ievērot Latvijā spēkā esošos noteikumus.

Vilnītis uzsvēra, ka "šis nav tas laiks, kad jāspēkojas, vai maska pasargā vai nepasargā," bet gan jābūt likuma paklausīgiem un jāievēro nosacījumi, lai pasargātu savu un savu tuvāko cilvēku veselību.

"Ja pretī saņemsim tādu nekaunību un agresivitāti, par kādu esam dzirdējuši pēdējo dienu laikā, kad divi vīrieši sabiedriskā transporta kontrolierim iesita pa seju, Pašvaldības policijai būs jārīkojas bargi," norādīja Vilnītis. "Taču nevajag sākt ar sodu - vajag brīdināt, aizrādīt, palīdzēt. Cilvēku daļa, kas nesaprot šādu sarunu, ir mazākā daļa, un es varu paslavēt liepājniekus un mūsu sabiedrību, ka lielākā daļa tiešām izturas ļoti atbildīgi."

Liepājas dome šonedēļ nosūtījusi vēstuli visiem tirdzniecības uzņēmumiem, lai informētu, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, sacīja Vilnītis. Liepājas pašvaldības mājaslapā iespējams arī lejuplādēt jau gatavus informatīvo plakātu maketus, turklāt mazākiem uzņēmumiem tiek piedāvāta iespēja saņemt jau izdrukātus plakātus.

Citi šobrīd lasa

Zviedrijas un Baltkrievijas olimpiskajam varonim Tomijam Salo piespriests cietumsods
Bērns mācās 4.klasē, bet vecāki par viņu nevar saņemt pabalstu 6
Ceturtdien Latvijā 876 jauni Covid-19 gadījumi; miruši 19 cilvēki 3
Pievienot komentāru

Джо Байден повесил в Белом доме большую фотографию принца Гарри

Бывшая домработница Киркорова наконец призналась, почему на самом деле он ее уволил