Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kaktiņš: “Saskaņai” vairs nav iespējas iegūt varas monopolu 11

Viedokļi
22. jūlijā 13:40 2020. gada 22. jūlijā 13:40
  Jauns.lv
“Aptaujas liecina, ka “Saskaņai” vairs nav iespējas iegūt tādu varas monopolu, kā tas ir bijis iepriekš,” par to, ka RD ārkārtas vēlēšanu uzvarētājs, kā tas bija pirms iepriekšējām vēlēšanām, vēl nav skaidri iezīmējies, RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja sociologs, pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš.

Kā raidījumā pauda Kaktiņš, ņemot vērā balsstiesīgos, kuri ir pauduši savu izvēli un apgalvo, ka piedalīsies vēlēšanās, varot redzēt, ka katrs trešais rīdzinieks būtu gatavs balsot par “Saskaņu”, tāpēc tāds varas monopols, kā viņiem ir bijis iepriekš, neesot iespējams.

“Ņemam “Saskaņas” 33 %, skaitam kopā ar “Gods Kalpot Rīgai” 6%, kopējais partiju atbalsts ir ap 40%,” iespējamo vēlēšanu rezultātu skaitļos atspoguļo SKDS direktors.

Kaktiņš gan norādīja, ka līdz vēlēšanām vēl esot mēnesis un daudz kas varot mainīties, un būtisks faktors, kas varētu ietekmēt vēlēšanu rezultātu, būs vēlētāju aktivitāte.

“Jo mazāk cilvēku dosies pie vēlēšanu urnām, jo lielāka varbūtība pārsteidzošākiem rezultātiem,” atgādināja sociologs.

Citi šobrīd lasa

Rebeka Koha nav vienīgā jeb Latvijas sporta daiļavas, kas ieskatījušās ārzemniekos
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 4
Skatīt visus komentārus

Без подвоха: на юге Италии туристам сдают жилье по два евро за ночь

Человечество ждут тяжелые испытания: астрологический прогноз на осень 2020