Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: ļoti steidzīgs BMW šoferis pēc līkuma pamana policistus, bet radara reakcija izrādās ātrāka 2

112
2020. gada 9. jūlijā 16:30 2020. gada 9. jūlijā 16:30
  Jauns.lv
Naktī uz trešdienu, 8. jūliju, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas nodaļas amatpersonas Priekuļu novadā fiksēja pretim braucošu automašīnu "BMW", kuras vadītājs traucies ar ātrumu 188 km/h. Atļautais braukšanas ātrums konkrētajā vietā bija 90 km/h.

Veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, policisti ap pulksten 03.40 Priekuļu novadā, uz autoceļa Cēsis – Vecpiebalga - Madona fiksēja atļautā braukšanas ātruma pārkāpumu. 2000. gadā dzimis vīrietis vadīja "BMW" markas automašīnu ar ātrumu 188 km/h, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir līdz 90 km/h.

Automašīnas vadītājam par šo braucienu draud naudas sods no 360 – 480 eiro un vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija atgādina, ka pārgalvībai uz ceļa ir augsta cena. Atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana samazina autovadītāja spēju laicīgi reaģēt uz apkārt notiekošo, tādējādi apdraudot gan paša, gan citu satiksmes dalībnieku drošību. Jāpiemin, ka autovadītāji neņem vērā diennakts tumšo laiku, ir neuzmanīgi uz ceļiem, veic neatļautus un pat agresīvus manevrus.

Citi šobrīd lasa

FOTO: pasaulē otrs bagātākais cilvēks dodas vakariņās ar ģimeni 1
Kā dārdzība ietekmē ikdienas tēriņus, un ar kādu algu var izdzīvot Latvijā? Atbild cilvēki ielās 6
FOTO: ar krāšņu viesu buķeti Latvijā atklāj pirmo "Tesla" automašīnu koplietošanas platformu 1
Skatīt visus komentārus