Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Covid-19" analīžu paraugi mēģenēs. (Foto: Evija Trifanova/LETA)

Pagājušajā diennaktī reģistrēts lielākais jaunu Covid-19 slimnieku skaits kopš jūnija sākuma 4

Sabiedrība
7. jūlijā 10:07 2020. gada 7. jūlijā 10:07 | Papildināts, 7. jūlijā 12:33
  Jauns.lv
Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1763 Covid-19 testi un reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Līdz šim Latvijā kopumā veikts 160 281 Covid-19 izmeklējums, saslimušas 1134 personas, bet 30 mirušas.

Savukārt līdz šodienai atveseļojušies 1008 cilvēki, kas ir par astoņiem vairāk, nekā 4.jūlijā, liecina jaunākie SPKC dati.

Līdz ar to diennaktī reģistrētais Covid-19 gadījumu skaita pieaugums ir lielākais kopš jūnija sākuma. Saskaņā ar SPKC datiem 2. jūnijā tika atklāti astoņi jauni Covid-19 gadījumi, bet pēc tam nevienā diennaktī netika atklāts vairāk par sešiem Covid-19 gadījumiem.

Līdz šim Latvijā kopumā veikts 160 281 Covid-19 izmeklējums, saslimušas 1134 personas, bet 30 mirušas.

Savukārt līdz šodienai atveseļojušies 1008 cilvēki, kas ir par astoņiem vairāk, nekā 4.jūlijā, liecina jaunākie SPKC dati.

No pagājušajā diennaktī reģistrētajiem septiņiem jaunajiem Covid-19 gadījumiem četri bijuši Rīgā, bet divi Liepājā. Vēl viens sasirgušais varētu būt konstatēts kādā no novadiem, kuros kopējais inficēto skaits nepārsniedz piecus gadījumus.

No astoņiem atlabušajiem četri ir reģistrēti Priekuļu novadā, viens Rīgā, bet pārējie - novados, kuros ar Covid-19 inficēto skaits nepārsniedz piecus gadījumus.

Dati liecina, ka Rīgā aktīvo ar Covid-19 inficēto skaits pieaudzis līdz 40, bet Priekuļu novadā samazinājies līdz septiņiem gadījumiem.

Trīs no pagājušajā diennaktī reģistrētajiem inficētajiem ir vecuma grupā 40-49 gadi, divi - vecuma grupā 20-29 gadi, bet pa vienam vecuma grupās 30-39 un 50-59 gadi.

Kā liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija, pēdējās diennakts laikā neviens Covid-19 pacients nav stacionēts, bet stacionāros aizvien ārstējas pieci Covid-19 pacienti, no kuriem četri pacienti ar vidēji smagu, bet viens pacients ar smagu slimības gaitu.

Kopumā līdz šim no stacionāra izrakstīts 181 pacients, tostarp gan tādi, kuri atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši, liecina NVD apkopotie dati.

Citi šobrīd lasa

Mamma un jogas skolotāja Zane Puriņa: "Mums ar bērniem ir stingra vienošanās, cik ilgi drīkst sēdēt pie datora un telefonā"
Apsūdzēts pat divu sirmgalvju slepkavībā. Kā noslēgusies pirms diviem gadiem Skotijā aizturētā "Lauku sētas" Oskara tiesa
Labdarībai nodotās drēbes iztirgo internetā; pārdevēju izdodas satikt un atmaskot
Skatīt visus komentārus

Муцениеце после скандального развода с Прилучным уехала в Латвию

«Почему королева поздравляет ее публично?»: британцев возмутило обращение Елизаветы II к Меган