Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: ugunsdzēsēji Jelgavā no liesmās degošas mājas izglābj vīrieti 1

112
2020. gada 30. jūnijā 13:37 2020. gada 30. jūnijā 13:37
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Jelgavā, Tērvetes ielā, pirmdien, 29. jūnijā īsi pirms pusnakts ugunsgrēks izcēlās daudzus gadus pamestā vienstāva ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji uzreiz nevarēja ķerties pie liesmu apslāpēšanas, jo vispirms no nama bija jāiznes kāds apmēram 40 gadus vecs vīrietis, kurš nelikumīgi bija iemitinājies ar dēļiem aizsistajā ēkā.

29. jūnija naktī, neilgi pirms pusnakts Jelgavā, Tērvetes ielā 59, izcēlās ugunsgrēks pamestā dzīvojamā vienstāva ēkā. Glābēji ierodoties nelaimes vietā uzreiz gribēja sākt dzēšanas darbus, bet konstatēja, ka ēkā, kurai ar dēļiem bija aizsisti logi, atrodas cilvēks. Glābēji aizsistos logus uzlauza un no ēkas iznesa aptuveni 40 gadus vecu vīrieti, kurš, pēc visa spriežot, tur bija nelikumīgi iemitinājies. Vīrietis ugunsgrēkā cieta un viņu nogādāja slimnīcā.

Pirmdienas pusnaktī Jelgavā, Tērvetes ielā, izcēlās ugunsgrēks pamestā vienstāva ēkā, kurā, pēc visa spriežot, bija iemitinājies kāds bezpajumtnieks, kuru glābējiem pēdējā brīdī izdevās izglābt. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Ugunsdzēsējus izsaukuši kaimiņi, kuri ieraudzījuši ēkas jumtā liesmas un sadzirdējuši sprāgstoša šīfera troksni, raksta portāls jelgavniekiem.lv. Minētā ēkā jau daudzus gadus stāvēja tukša, bet, iespējams, ka tajā kāds bija iemitinājies. Šī persona tad arī ugunsnelaimē cieta.

Ugunsgrēka iemesli pagaidām nav zināmi, taču kā ticamākā versija tiek minēta nelikumīgā ēkas iemītnieka neuzmanīga apiešanās ar uguni.

Citi šobrīd lasa

Zviedrijas un Baltkrievijas olimpiskajam varonim Tomijam Salo piespriests cietumsods
Bērns mācās 4.klasē, bet vecāki par viņu nevar saņemt pabalstu 1
VIDEO: Indijā deg pasaules lielākā vakcīnu ražotāja ēka 4
Tēmas: Jelgava, VUGD
Pievienot komentāru

Внучка Ротару показала совместные фото с бойфрендом-миллионером из списка Forbes

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев