Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Brāļi Jānis un Mārtiņš Krauši no Saldus un cēsnieks Jānis Peders ir vieksmīgi atgriezušies mājās. (Foto: no Jāņa Krauša personīgā arhīva)

Latviešu puišu trijotne, kas kājām nāca no Vācijas, ir veiksmīgi atgriezusies mājās 9

Sabiedrība
6. jūnijā 11:47 2020. gada 6. jūnijā 11:47
  Jauns.lv
Jauns.lv ar prieku vēsta, ka latviešu puišu trijotne, kura no Vācijas devās mājup ar kājām, veiksmīgi atgiezušies Latvijā.

Brāļi Jānis un Mārtiņš Krauši no Saldus un cēsnieks Jānis Peders ir veiksmīgi atgriezušies Latvijā.

Jauns.lv jau vēstīja, ka trīs trīsdesmitgadnieki, atsaucoties uz sludinājumu, devās strādāt uz lopkautuvi Vācijas vidienē. Diemžēl Latvijā piedāvātais darba līgums krasi atšķīrās no Vācijā izdotā un samaksa tāpat. Viņu peļņas brauciens izvērties mājupceļā kājām, naktis pārlaižot mežā.

"23. maijā savācām no hoteļa mantas un devāmies mājupceļā. Vēlējāmies gan braukt ar auto, ar vilcienu, bet sanāca pārlieku dārgi mūsu iespējām," stāstīja Jānis.

Saistītās ziņas

Pavērsiens stāstā par puišiem, kas kājām nāk no Vācijas: trijotne noraidījusi Ārlietu ministrijas palīdzību 6
Puišiem, kas kājām nāk no Vācijas, parādās cerība: šoferis Lauris no Jelgavas 32
Trīs latviešu puiši, pazaudējuši darbu, nāk kājām mājās no Vācijas 73

Dienā viņi nogāja 25-30 kilometrus, abi pārējie draugi piemērojās Jāņa ātrumam, jo viņš nevar naski paiet, citādi būtu tikuši daudz tālāk.

Gājējiem savu palīdzību piedāvāja Lauris, kurš solīja puišus atvest mājās, bet bija neskaidrības par to, vai varēs tikt pāri Polijas robežai. "Varu aizbraukt un puišus atvest, tā nav problēma. Pats esmu no Jelgavas, bet strādāju Rīgā, firmā. Redzu, ka  cilvēkiem vajadzīga palīdzība. Tas nav nopietni, ka no Vācijas jānāk kājām mājās," stāstīja Lauris.

Citi šobrīd lasa

No veikalā pirktām olām izšķiļas paipalas 9
Latvijas noslēpumi: Ulmaņlaiku šopings 3
FOTO: no Daugavas dzelmes izvilkts milzīgs sams 3
Skatīt visus komentārus

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов