Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Loterijas "Viking Lotto" kuponi. (Foto: Diāna Lozko/LETA)

Vīra pēdējā brīža ideja daudzbērnu ģimenei no Latgales ļauj laimēt 150 000 eiro 6

Sabiedrība
30. maijā 05:38 2020. gada 30. maijā 05:38
  Kas Jauns Avīze
Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes māte momentloterijā laimējusi 150 000 eiro.

Lielā veiksme gadījusies savdabīgā veidā – vīrs teicis, ka viņam jau nedēļu niez kreisā roka. “Tieši iepriekšējā vakarā runājām, ka varētu nopirkt kādu biļeti un kādas gan domas lai domā, lai varētu loterijā laimēt,” "Latvijas loto" atklājusi laimētāja.

“Atklāti sakot, jau iepriekš ir bijis tā, ka viņam tā kreisā roka niez te pirms algas dienām, te citkārt, kad nauda gaidāma. Nolēmām – lai notiek, jāpērk loterijas biļetes!”

Internetā izvēlējušies "Vikinglotto" un "Latloto 5 no 35", sieviete jau gribējusi maksāt, bet vīrs ierosinājis piepirkt klāt arī momentloteriju. “Viņš pats arī sēdēja un kasīja (biļeti ekrānā, nevis roku – Red.). Te pēkšņi viņš saka – klau, es laikam esmu laimējis! Es saku – nevar būt, bet skatos – patiešām!”

Kā viņi tērēs lielo laimestu, īstas skaidrības vēl nav, pagaidām izlemts par ietilpīgu auto. “Mēs dzīvojam laukos, esam daudzbērnu ģimene un ar parasto automašīnu visi kopā nekur nevaram aizbraukt.

Tāpēc tagad noteikti pienācis laiks nopirkt automašīnu, lai varam kaut kur doties ar visu lielo ģimeni.” Veiksminiece atklāj, ka Jaungada naktī momentloterijā "Bagāts" jau laimēti 500 eiro.

Citi šobrīd lasa

"Tur pat bērnu urīns nestāv blakus! Nekas nesmird tik ļoti, cik apakšā esošais dzīvoklis!" Grūtniece neiztur un noģībst kameru priekšā 3
Ainažu pagastā vīrietis iemūžina uz ceļa sastaptos mazos lācēnus 3
Fūres vadītājs nepamana ceļa malā stāvošu mikroautobusu 2
Skatīt visus komentārus

Принц Гарри и принц Уильям помирились

Ефремов заявил о своей невиновности в смертельном ДТП