Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
unsplash.com

Ārkārtējā situācijā ģimenes Jelgavā varēs pretendēt uz īpašu pabalstu

Novadu ziņas
27. martā 09:53 2020. gada 27. martā 09:53
  Jauns.lv / LETA
Jelgavā ģimenēm, kuras ārkārtējās situācijas dēļ nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā un vienu kalendāra mēnesi pēc tās beigām, tiks piešķirts pabalsts, lēmusi pilsētas dome.

Pabalsts būs 80 eiro katram ģimenes loceklim.

Lai pabalstu saņemtu, Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē jāiesniedz argumentēts iesniegums un, ja iespējams, dokumenti, kas apliecina krīzes situācijas faktu. Pēc iesnieguma un apliecinošo dokumentu saņemšanas pārvaldes speciālisti veiks ģimenes vai personas sociālās situācijas novērtēšanu un pieņems lēmumu par pabalsta piešķiršanu.

Pabalstu pārskaitīs pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā bankas kontā.

Jau ziņots, ka līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Tika nolemts, kas neatkarīgi no to apmeklētāju skaita ir aizliegti visi sabiedrībai publiski pieejami svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumi, kas tostarp notiek naktsklubos un diskotēkās, kā arī aizliegtas sapulces, gājieni, piketi un reliģiskās darbības veikšanas pulcējoties. Mācības Latvijas skolās tiek organizētas tikai attālinātā režīmā.

Tāpat valdība lēma ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās līdz vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus, kā arī lēma par citiem ierobežojumiem.

Citi šobrīd lasa

Katoļu “organizētā grupa” Latvijas budžetam varētu būt izkrāpusi 177 654 eiro. Kā savu turīgumu vērtē citas baznīcas? 15
"Labu variantu nebija!" Valsts iestādes komentē miljonus vērto sejas masku un respiratoru iepirkumu 16
Katrīna un Edgars Jaunupi kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei un krīzes laikā dzimušajai meitai dod neparastu vārdu
Tēmas: Koronavīruss
Pievienot komentāru

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева