Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ugunsgrēkā Madonā šonakt gājis bojā cilvēks
LETA

Ugunsgrēkā Madonā šonakt gājis bojā cilvēks

112
15. februārī 09:13 2020. gada 15. februārī 09:13
  LETA
Šonakt ugunsgrēkā Madonā gājis bojā cilvēks, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola.

Plkst.3.15 naktī glābēji saņēma izsaukumu uz piedūmotu četrstāvu dzīvojamo māju. Vienā no ēkas dzīvokļiem dega gulta četru kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Pirms glābēju ierašanās paši evakuējās 18 cilvēki, bet vēl trīs cilvēkus evakuēja glābēji.

Vītola zināja teikt, ka šajā dzīvoklī nebija dūmu detektora.

Savukārt piektdien plkst.19.31 Alūksnē saņems izsaukums uz dzīvojamo māju, kurā dega grīda divu kvadrātmetru platībā. No piedūmotā dzīvokļa tika izglābts cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots mediķiem.

Vītola sacīja, ka kaimiņu modrība un dūmu detektors, visticamāk, bija tas, kas palīdzēja izglābt cilvēka dzīvību, jo kaimiņi, sadzirdot dūmu detektoru, izsauca glābējus.

Tikmēr plkst.21.11 saņems izsaukums uz kādu divstāvu dzīvojamo māju Liepājā, kur dega siena, griesti un sadzīves mantas desmit kvadrātmetru platībā. Degšana notika starp otro stāvu un bēniņiem. No piedūmotās ēkas izglābts viens cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots mediķiem. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki.

Šogad ugunsgrēkos Latvijā dzīvību zaudējuši jau 19 cilvēki, liecina dienesta apkopotā statistika.

Citi šobrīd lasa

Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 1
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 4
Rets VIDEO: aculiecinieks nofilmē "nakts dzīvnieku" darbībā 1
Tēmas: Madona
Pievienot komentāru

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной