Festivāls "Riga Street Food Festival" Vecrīgā

Ielas ēdienu festivāls "Riga Street Food Festival" svētdien Vecrīgā jau pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju, no kuriem puse ir ārvalstu tūristi, ...

gallery icon
43
2020. gada 18. janvāris, 16:40

FOTO: festivāls "Riga Street Food Festival" Vecrīgā pulcē aptuveni 8000 apmeklētāju

Jauns.lv / LETA

Ielas ēdienu festivāls "Riga Street Food Festival" svētdien Vecrīgā jau pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju, no kuriem puse ir ārvalstu tūristi, pastāstīja festivāla organizatoru pārstāve Anna Blaua.

Viņa teica, ka pirmie apmeklētāji ieradušies jau stundu pirms festivāla sākuma un vēlējušies iegādāties ēdienus.

Starp neparastākajiem ēdieniem, ko apmeklētāji festivālā var nobaudīt, ir bebra aste un milzīgs tuncis. Bērni ir aizrāvušies ar pankūku cepšanu uz garām pannām. Vairāki ēdieni tiek gatavoti uz ugunskuriem. Par festivāla noskaņu rūpējas ielu muzikanti, stāstīja Blaua.

Interesenti vēl var pagūt nobaudīt gan ēdienus, gan arī noskatīties uguns šovus, kas notiks plkst.17.30, plkst.18.30 un plkst.19.30.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) zīmola "Live Rīga" rīkotais Rīgas ielu ēdienu festivāls šodien līdz plkst.20 notiek Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā.

Festivālā piedalās restorāni "Aqua Luna", "Centrālais Gastro tirgus", "Čarlstons", "Entresol", "Ferma", "Garage", "Hercogs", "Kolonāde. Mūsu stāsti", "Koya", "Osta", "Ozo restorāns", "Stage 22", "Steiku haoss", "St. Petrus", "Tinto" un "Valmiermuižas alus" vēstniecība Rīgā. 

Šogad "Riga Street Food Festival" notiks ceturto gadu.