Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Žirafe Rīgas Zoodārzā. (Foto: LETA)

Komiteja atbalsta dotācijas palielināšanu Rīgas zoodārzam 4

Runā Rīga
2019. gada 17. septembrī 16:17 2019. gada 17. septembrī 16:17
  Jauns.lv
Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja otrdien, 17. septembrī, akceptēja Rīgas zoodārza lūgumu palielināt pašvaldības dotāciju par 80 000 eiro uzturēšanas izdevumu segšanai. Tādējādi pašvaldības dotācija zoodārzam šogad varētu sasniegt 1,54 miljonus eiro.

SIA „Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” iesniegumā Rīgas pašvaldībai bija norādījusi, ka zoodārzs šogad nav varējis gūt plānotos ieņēmumus, jo kavējusies jaunās ekspozīcijas „Āfrikas savanna” atvēršana apmeklētajiem. Zoodārzs ir rūpīgi uzraudzījis būvdarbu kvalitāti, lai dzīvniekiem, kuri šeit atradīsies, būtu komfortabli apstākļi.

Jauno ekspozīciju „Āfrikas savanna” plānots atvērt apmeklētājiem šā gada 17. oktobri. Uz Rīgu jau atceļojuši vairāku sugu dzīvnieki, kas mitināsies netālu no žirafēm. Zoodārza darbinieki vēl organizē mērkaķu nogādāšanu Rīgā.

Neplānoti izdevumi zoodārzam bijuši arī saistībā ar avārijas situāciju novēršanu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās.

Galīgo lēmumu par papildus dotācijas piešķiršanu Rīgas zoodārzam pieņems Rīgas dome.

 
 

Citi šobrīd lasa

Samanta Tīna atklāj piecus noslēpumus par sevi: runā arī par plastiskajām operācijām
Trīs mēneši gadā, kad dzimst paši skaistākie puikas 6
"Atceramies, kā viņa raudāja." 15 gadus veco Elīnu Liepājā nonāvēja mirušā piecgadīgā Ivana tēvs, apgalvo Infoliepaja.lv
Skatīt visus komentārus

"Грудь вывалилась": Агата Муцениеце шокировала снимком с продюсером "Интернов"

Отец Жанны Фриске пожаловался на тяжелое материальное положение