Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

Sirsnīgi prezentē žurnālista Jāņa Dimanta “dullā letiņa” grāmatu

Kultūra
2019. gada 12. septembrī 12:46 2019. gada 12. septembrī 12:46
  Jauns.lv
Rīgas Centrālajā bibliotēkā notika ilggadīgā “Panorāma” žurnālista Jāņa Dimanta grāmatas “Simtgades dullais letiņš. Apskaidrības. Jāņa Dimanta gabaliņi” atklāšanas svētki.

Leģendārais žurnālists, ilggadējais Latvijas Televīzijas raidījuma “Panorāma” galvenais redaktors, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Jānis Dimants par grāmatu saka: “Tas ir mans stāsts mazdēlam, par nopietno un nenopietno, par dzīvi un vēsturi, sevi un savu lomu šajā dzīves karuselī, mazliet pārbaudot, cik daudz viņš zina, saprot un cik daudz viņu tas interesē”.

Grāmata ir brīnišķīgs piemērs kā astoņdesmit gados joprojām tiekties būt zinātkāram, redzēt pasaulē arvien jauno, to izzināt un saistošā veidā par to stāstīt citiem. “Simtgades dullais letiņš. Apskaidrības. Jāņa Dimanta gabaliņi” ir piepildīts ceļojums laikā.

Jānim Dimantam šis ir nozīmīgs dzīves brīdis, jo tikko nosvinētas dimanta kāzas ar mīļoto kundzi, un nu sagaidīta pirmās grāmatas izdošana. Pasākuma laikā autora pārdomas par grāmatu pavadīja spilgtāko citātu lasījumi.

Citi šobrīd lasa

Ķīnā dzīvojošā latviete Agnese piesardzības nolūkos cenšas neiziet no mājām 12
Meža inženiere skaidro, ko nodara tik siltā ziema
Kobes Braienta vienošanās ar sievu izglāba no vēl lielākas ģimenes traģēdijas
Pievienot komentāru

Упс! Герцогиня Кэтрин в короткой юбке на ветру пережила "момент Мэрилин"

Отец герцогини Меган опубликовал компрометирующие снимки ее раздевания до белья