Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

Sirsnīgi prezentē žurnālista Jāņa Dimanta “dullā letiņa” grāmatu

Kultūra
12. septembrī 12:46 2019. gada 12. septembrī 12:46
Jauns.lv
Rīgas Centrālajā bibliotēkā notika ilggadīgā “Panorāma” žurnālista Jāņa Dimanta grāmatas “Simtgades dullais letiņš. Apskaidrības. Jāņa Dimanta gabaliņi” atklāšanas svētki.

Leģendārais žurnālists, ilggadējais Latvijas Televīzijas raidījuma “Panorāma” galvenais redaktors, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Jānis Dimants par grāmatu saka: “Tas ir mans stāsts mazdēlam, par nopietno un nenopietno, par dzīvi un vēsturi, sevi un savu lomu šajā dzīves karuselī, mazliet pārbaudot, cik daudz viņš zina, saprot un cik daudz viņu tas interesē”.

Grāmata ir brīnišķīgs piemērs kā astoņdesmit gados joprojām tiekties būt zinātkāram, redzēt pasaulē arvien jauno, to izzināt un saistošā veidā par to stāstīt citiem. “Simtgades dullais letiņš. Apskaidrības. Jāņa Dimanta gabaliņi” ir piepildīts ceļojums laikā.

Jānim Dimantam šis ir nozīmīgs dzīves brīdis, jo tikko nosvinētas dimanta kāzas ar mīļoto kundzi, un nu sagaidīta pirmās grāmatas izdošana. Pasākuma laikā autora pārdomas par grāmatu pavadīja spilgtāko citātu lasījumi.

Citi šobrīd lasa

Publicēts VIDEO, kurā Sanktpēterburgas universitātes pasniedzējs izmet upē studentes ķermeņa daļas 2
13 gadu veca pusaudze nopelna 2,5 miljonus ar savu "Instagram", bet viņas tēvs par to dusmojas 7
Atklāti seksīgi: māsu Kardašjanu iznāciens uz sarkanā paklāja neatstāj vienaldzīgu
Pievienot komentāru

Алла Пугачева показала новый эксперимент с прической

Дочь Михаэля Шумахера стилизовала выступление на лошади под заезд «Формулы-1»