Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tēva dienai par godu "Latvijas pasts" izdevis pastmarku
Publicitātes

Tēva dienai par godu "Latvijas pasts" izdevis pastmarku

Ziņas
2019. gada 8. septembrī 23:31 2019. gada 8. septembrī 23:31
  Jauns.lv / LETA
"Latvijas pasts" sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju "Mammamuntetiem.lv" izdod īpašu Tēva dienai veltītu pastmarku, informēja "Latvijas pasta" pārstāve Vineta Danielsone.

Jaunā pastmarka sadarbībā ar "Mammamuntetiem.lv" izdota par godu Tēva dienai, kuru Latvijā šogad atzīmē šodien - tādējādi kopā ar šogad maijā izdoto Mātes dienas pastmarku izveidots pastmarku komplekts, kas ietver vēstījumu par ģimenes vērtību un nozīmi sabiedrībā.

Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta speciāli izveidotā improvizētā pasta nodaļā "Mammamuntetiem.lv" rīkotajā Tēva dienas festivālā Rīgā, Vērmanes dārzā, šodien no plkst.12 līdz 17. Plkst.14 paredzēta pastmarkas prezentācija, kurā piedalīsies "Mammamuntetiem.lv" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa, "Latvijas pasta" vadības pārstāvji un pastmarkas māksliniece Kristīne Lapsa-Kalniņa. 

Šajā pasta nodaļā visu pasākumu laiku no plkst.12 līdz 17 būs iespējams iegādāties jaunās pastmarkas un apzīmogot tās ar īpašo pirmās dienas zīmogu.  

Tēva dienas pastmarkas nominālvērtība ir 0,50 eiro, un tā atbilst vienkāršas B klases vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā. Pastmarka izdota 80 000 eksemplāru tirāžā, savukārt līdz ar pastmarku izdotā speciālā aploksne - 1000 eksemplāros. 

Nākamais filatēlijas izdevums plānots 27.septembrī.

Citi šobrīd lasa

Britnija Spīrsa un viņas draugs šokējuši fanus 1
37 gadu vecumā no Covid-19 miris pazīstams Lietuvas smagatlēts
Svarīga informācija visiem Lielbritānijā dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem
Pievienot komentāru

«Я не хочу обниматься с другими мужиками»: Седокову преобразил брак с Тиммой

«Самая красивая девочка» выросла: Кристина Пименова в бикини снялась на пляже