Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Valsts policija

No amata atstādināts Siguldas policijas priekšnieks; izskan runas par spēka pielietošanu personiskos konfliktos 1

Politika
28. augustā 09:17 2019. gada 28. augustā 09:17
Jauns.lv / LETA
Līdz ar kriminālprocesa sākšanu saistībā ar kādu "konfliktsituāciju" no amata atstādināts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa priekšnieks Artūrs Atlavins, raksta "Latvijas Avīze".

"Saņemot iesniegumu par amatpersonas rīcību un uzvedību, kas ir klajā pretrunā ar vadītājam atbilstošu un ētisku rīcību, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis ir uzdevis Valsts policijas Iekšējās kontroles birojam veikt dienesta pārbaudi un nekavējoties atstādināt amatpersonu no dienesta pienākumu pildīšanas. Turpmāko izmeklēšanu veic Iekšējās drošības birojs (IDB)," informējusi Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava.

Valsts policijā esot saņemts "iesniegums par konfliktsituāciju un tai sekojošiem notikumiem", pēc kā policijā uzsākts kriminālprocess, kas nosūtīts tālākai izmeklēšanai IDB, kas savukārt nekādu informāciju pašlaik nesniedzot.

Atsaucoties uz "runām pilsētā", laikraksts raksta, ka "konfliktsituācija" esot bijusi saistīta ar ļoti personiskas dabas jautājumu, kas atrisināts ar fiziska spēka palīdzību: Siguldas pārstāvis izrādījies būtiski pārāks par savu oponentu, kurš arī bijis tiesībsargāšanas iestāžu darbinieks.

Citi šobrīd lasa

8 soļi, kā mazināt acu sasprindzinājumu
FOTO: šarmantās aktrises Ditas Lūriņas grāmatas atvēršanas svētki
Šovu zvaigzne Magone nebeidz pārsteigt - viņa meitu saukšot par Latviju 4
Tēmas: Sigulda
Pievienot komentāru

Герцогиня Кэтрин вышла в свет в бархатном платье и любимой тиаре принцессы Дианы

Приемные дети Брэда Питта отказались встречать с ним Рождество: с отцом будут Шайло и близнецы