Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saeimas deputāts Imants Parādnieks. (Foto: LETA)

Demogrāfisko lietu centrs turpinās darbu Parādnieka vadībā 19

Politika
2019. gada 28. augustā 08:22 2019. gada 28. augustā 08:22
  Jauns.lv / LETA
Premjers Krišjānis Kariņš (JV) ir izdevis jaunu rīkojumu, lai turpinātu ekspertu sadarbības platformas "Demogrāfisko lietu centrs" darbu "straujākai demogrāfijas politikas attīstībai un tautas ataudzes atbalsta pasākumu izstrādei un pilnveidošanai".

Sadarbības platformas vadītājs arī turpmāk būs Ministru prezidenta padomnieks demogrāfijas jautājumos Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK).

Sadarbības platformas locekļi būs arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās politikas departamenta direktors Raivis Bremšmits, Pārresoru koordinācijas centra Attīstības plānošanas nodaļas konsultante Nita Jirgensone, Latvijas Darba devēju konfederācijas sociālo lietu eksperts Pēteris Leiškalns, Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Krišs Lipšāns, Latvijas Universitātes pētnieks, demogrāfs Ilmārs Mežs, Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece un finanšu ministra padomniece Karīna Ploka.

Sadarbības platformas vadītājs, ja nepieciešams, dalībai sadarbības platformas sēdēs var pieaicināt arī citus speciālistus un ekspertus, kā arī pieprasīt un saņemt no citām institūcijām darbam nepieciešamo informāciju. Sadarbības platformas vadītājs pēc savas iniciatīvas sasauc sēdes un organizē sadarbības platformas darbu saskaņā ar sadarbības platformas apstiprinātu nolikumu.

Sadarbības platformas sekretariāta funkcijas veic un darbu organizē Pārresoru koordinācijas centrs, kas nodrošina sadarbības platformas publicitātes pasākumus, organizē sabiedrības informēšanu par sadarbības platformas darbību, sagatavotajiem priekšlikumiem un pieņemtajiem lēmumiem, veicina sabiedrības izglītošanu un saziņu par aktualitātēm demogrāfijas jomā.

Citi šobrīd lasa

Timmas sunītis, Ikaunieces kaķi un citi zvēriņi – pašmāju zvaigznes padara par "Instagram" slavenībām arī savus pūkainos mīluļus 2
Vai esi sastapis savu "dvēseles radinieku"? Pazīmes, kas palīdzēs to noteikt
Kobes Braienta māsa īpašā veidā godina mirušā brāļa un mazās Džannas piemiņu
Skatīt visus komentārus

"Люди начали синеть": на праздновании 29-летия Instagram-блогера погибли ее друзья и муж - отец двоих детей

"Ужастики на ночь": Максим Галкин показал, как дети напугали Аллу Пугачеву в спальне