Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Valsts policija

Limbažu pusē nakts laikā vairāki vīrieši ielauzušies lauku mājā un nolaupījuši cilvēku 5

112
2019. gada 21. augustā 08:35 2019. gada 21. augustā 08:35
  Jauns.lv
Sestdien, 17.augustā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas amatpersonas aizdomās par kādas personas nolaupīšanu Limbažu novadā aizturējusi piecas personas. Aizturētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

17.augustā Vidzemes reģiona pārvalde saņēma informāciju par to, ka Limbažu novadā, kādā lauku mājā, naktī ieradās tobrīd nenoskaidrotas personas, pielietojot vardarbību, aizveda nezināmā virzienā mājas iedzīvotāju. 

Operatīvo un izmeklēšanas pasākumu laikā policisti noskaidroja iesaistītās personas, kā rezultātā Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljonu aizturēja piecas personas, kurām ir iespējama saistība ar noziedzīgo nodarījumu. 

Izmeklēšanas laikā Valsts policijas amatpersonas noskaidroja, ka nolaupīšana saistīta ar vīriešu savstarpēju sadzīves rakstura konfliktu.

Policijas amatpersonas veica vairākas kratīšanas neatliekamības kārtībā.

Saistībā ar notikušo pret personām ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 153. panta 1.daļas, proti, par personas sagrābšanu, lietojot vardarbību vai draudus, vai aizvešanu ar viltu vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli (personas nolaupīšana),soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajām personām tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiks sniegta.

Citi šobrīd lasa

Kuplmodele Ešlija Grehema drosmīgi parāda, kā izskatās viņas vēders pēc grūtniecības 1
Dēls atklāj baisus faktus par Rīgā - Tallinas ielā - bojā gājušo māti. Iespējams, notikusi slepkavība 6
"Cik reizes var atkārtot!?" Montesori metode, kas iemācīs bērnu visu izdarīt pēc pirmā lūguma 1
Skatīt visus komentārus

Пластический хирург прокомментировал визит к нему Ксении Собчак

61-летняя Мадонна и ее 25-летний бойфренд не скрывали чувств на публике