Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vegānas uzkodas. (Foto: LETA)

Vegāni vāc ziedojumus vegānfestivāla rīkošanai 2

Kultūra
9. augustā 13:19 2019. gada 9. augustā 13:19
Jauns.lv / LETA
Šodien plkst. 17 Lastādijas kvartālā norisināsies "Vegānfestivāla" ieskaņas koncerts, kura laikā vāks ziedojumus festivāla organizēšanai, pavēstīja festivāla galvenā koordinatore Bella Briška.

"Vegānfestivāla" ieskaņas koncertā uzstāsies mūziķis Rihards Saule, grupa "Kris&Oz" un "Simple Man". Mākslinieki, kas uzstāsies koncertā, atbalsta festivālu ar savu radošo darbu un nesaņem par to finansiālu atlīdzību. "Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka ieskaņas koncertos notverama pozitīvā atmosfēra, kas piedzīvojama "Vegānfestivālā". Turklāt šis koncerts mazākā formāta dēļ, labāk patīk cilvēkiem, kas nejūtas ērti lielos pasākumos," pastāstīja Briška.

Ieskaņas koncerts, kurā ieeja ir par ziedojumiem, notiek pirms "Vegānfestivāla", kas norisināsies 24. augustā Esplanādē. Festivāls ir biedrības "Dzīvnieku brīvība" organizēts pasākums, kas vienlaikus ir kopābūšanas un vegāniska ēdiena svētki, kā arī iespēja uzzināt vairāk par vegānisku uzturu un dzīvesveidu. "Vegānfestivāls" un ieskaņas koncerts norisinās jau trešo gadu pēc kārtas. Šogad ieskaņas koncerts notiks Lastādijā, Turgeņeva ielā 15.

Citi šobrīd lasa

Jaunieši saka: "Okei, būmer!" Ko tas nozīmē un vai par to jāapvainojas? 7
Vienkārša asins analīze, kas mainīja aktrises Ketlīnas Tērneres dzīvi: "Es domāju, ka mirstu"
Šobrīd modē! Slavenas dāmas pucējas ar mazo meiteņu aksesuāriem, kas maksā pāris centus
Tēmas: vegāni
Skatīt visus komentārus

Сегодня постарайтесь избегать людных мест: приметы и обычаи на 16 октября

Герцогиня Меган тайно встретилась с Хиллари Клинтон и познакомила ее с сыном Арчи