Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vegānas uzkodas. (Foto: LETA)

Vegāni vāc ziedojumus vegānfestivāla rīkošanai 2

Kultūra
2019. gada 9. augustā 13:19 2019. gada 9. augustā 13:19
  Jauns.lv / LETA
Šodien plkst. 17 Lastādijas kvartālā norisināsies "Vegānfestivāla" ieskaņas koncerts, kura laikā vāks ziedojumus festivāla organizēšanai, pavēstīja festivāla galvenā koordinatore Bella Briška.

"Vegānfestivāla" ieskaņas koncertā uzstāsies mūziķis Rihards Saule, grupa "Kris&Oz" un "Simple Man". Mākslinieki, kas uzstāsies koncertā, atbalsta festivālu ar savu radošo darbu un nesaņem par to finansiālu atlīdzību. "Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka ieskaņas koncertos notverama pozitīvā atmosfēra, kas piedzīvojama "Vegānfestivālā". Turklāt šis koncerts mazākā formāta dēļ, labāk patīk cilvēkiem, kas nejūtas ērti lielos pasākumos," pastāstīja Briška.

Ieskaņas koncerts, kurā ieeja ir par ziedojumiem, notiek pirms "Vegānfestivāla", kas norisināsies 24. augustā Esplanādē. Festivāls ir biedrības "Dzīvnieku brīvība" organizēts pasākums, kas vienlaikus ir kopābūšanas un vegāniska ēdiena svētki, kā arī iespēja uzzināt vairāk par vegānisku uzturu un dzīvesveidu. "Vegānfestivāls" un ieskaņas koncerts norisinās jau trešo gadu pēc kārtas. Šogad ieskaņas koncerts notiks Lastādijā, Turgeņeva ielā 15.

Citi šobrīd lasa

Katastrofāli skati Piemaskavā. Kā maza upīte pārvērtās par postošu cunami 5
Kārtīgam diktatoram vai gangsterim vajag zelta ieroci
Latvijas noslēpumi: zīmīga bilde ar padomju maršalu un latviešu zupu 1
Tēmas: vegāni
Skatīt visus komentārus

«Завтра может не наступить»: Как звезда сериала «Хор» предсказала свою смерть

Стало известно, почему герцогиню Кэтрин просили не рожать третьего ребенка