Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Ar šīs grāmatas palīdzību es vēlos salauzt neuzticības un nesaprašanās sienu, kas joprojām ik pa brīdim izveidojas starp mums,” par savu grāmatu "Vot kto ja!" teic eksprezidents Valdis Zatlers.

Uz Zatlera grāmatas prezentāciju atnāk miljonāri un politiķi. FOTO

Kultūra
2015. gada 23. decembrī 18:00 2015. gada 23. decembrī 18:00
 
Rīgas Krievu drāmas teātrī 22. decembrī notika eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas krievu valodā "Vot kto ja!" atvēršanas pasākums, kuru apmeklēja latviešu politiķi, uzņēmēji un baņķieri.

Viesu vidū bija uzņēmēji – esošie un bijušie miljonāri Gunārs Ķirsons, Jūlijs Krūmiņš, Vasīlijs Meļņiks, baņķieris Arkādijs Suharenko, Edvīns Inkēns, kā arī politikas darboņi - Vjačeslavs Dombrovskis, diplomāts Māris Riekstiņš, ministrs Artis Pabriks un citi.

Grāmata ir uzrakstīta krievu valodā un veltīta speciāli krievvalodīgajai auditorijai. “Ar šīs grāmatas palīdzību es vēlos, pirmkārt, salauzt neuzticības un nesaprašanās sienu, kas joprojām ik pa brīdim izveidojas starp mums. Mans otrais mērķis ir pacelt Latvijas tautas pašapziņu, atgādināt, kādu lomu valsts spēlē katra Latvijas cilvēka dzīvē un ko katrs no mums var paveikt savas valsts labā. Latvijas krievvalodīgajiem tādi jēdzieni kā pašapziņa un piederība Latvijas valstij ir ne mazāk svarīgi kā pašiem latviešiem. Mēs redzam, kas notiek Ukrainā un Sīrijā, un šajā brīdī vēl vairāk nekā jebkad agrāk ir būtiski būt kopā nevis norobežoties vienam no otra,” savas grāmatas ideju pauda Zatlers.


Kasjauns.lv/Foto: Eduards Paņičevs

Citi šobrīd lasa

Lietuvieši Latgali piedrazo ar koka skaidām, bet Kuldīgā policijas iecirkni sajauc ar bāru: kriminālā province
Talsos domes vadībai alga palielināta pat par 450% 9
Kaspars Kambala atļauj sievai piedalīties erotiskā fotosesijā, bet pats pēc tam kļūst greizsirdīgs (FOTO 18+)
Pievienot komentāru

"Благодаря соцсетям знаешь, где жена": Галкин показал суперстильную Пугачеву в гламурном бутике

Губерниева пытались "выгнать" со сцены Comedy Club, но тот вновь решил пошутить о Бузовой и коньяке