Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sarkandaugavas luterāņu baznīca naktī uz ceturtdienu piedzīvoja vandaļu un zagļu uzbrukumu. (Foto: Sarkandaugavas luterāņu draudze/Facebook)

Izpostīta un izlaupīta luterāņu baznīca Sarkandaugavā 15

112
19. jūlijā 05:55 2019. gada 19. jūlijā 05:55
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Naktī uz ceturtdienu, 18. jūliju, izdemolēta uz izpostīta Sarkandaugavas Svētās Trīsvienības baznīca (Sarkandaugavas ielā 10, Rīgā). Draudzes priekšnieks Mārtiņš Mētelis portālam Jauns.lv vēl nespēja pateikt, cik lieli zaudējumi dievnamam un draudzei nodarīti – pašreiz tiekot apzinātas pastrādātā nozieguma sekas.

Sarkandaugavas luterāņu draudzes priekšnieks Mētelis sarunā ar Jauns.lv bija ļoti skops vārdos. Vienīgi atklāja, ka ļaundari ielauzušies naktī pa sakristejas durvīm un atstājuši redzamas posta pēdas. Tomēr baznīcas lielā zāle un altāris nav apgānīti. Ceturtdienas rītā dievnamā strādāja policija, bet pēcpusdienā draudze sāk apzināt zaudejumus.

Baznīcas mājaslapā rakstīts: „Draudze un visa Sarkandaugava! Šonakt tika uzlauzta un izlaupīta, izpostīta mūsu baznīca. Policija meklēs ļaundarus, kuri baznīcā, visticamāk, ir meklējuši naudu. Ja esat pamanījuši aizdomīgas darbības vai cilvēkus darbojamies ap baznīcu, lūdzu, sazinieties ar draudzes pārstāvi Mārtiņu pa tālruni 29123450”.

Citi šobrīd lasa

"Palīdzēt pacientam bieži ir kā izlīst caur adatas aci!" - ķīmijterapeits atklāti izstāsta sava darba specifiku
Grēta Gorjučko sapņo atgriezties televīzijā
Trauksmes signāls attiecībās: uzmanies, ja vīrietis tev saka šīs 3 frāzes 4
Skatīt visus komentārus

Похудевшая Лолита вышла в свет в наряде с внушительным декольте

Филипп Киркоров высказался о задолженностях латвийскому банку: "Пять таких костюмчиков и долг погашен"