Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

TV seja Oskars Priede Bratislavā satiek čehu zēnu, kurš trīs mēnešos iemācījies runāt latviski un fano par mūsu hokejistiem 29

Sabiedrība
16. maijā 04:46 2019. gada 16. maijā 04:46
Jauns.lv
Ar interesantu un pacilājošu video portālā “Facebook” nesen padalījies TV kanāla LNT moderators, publiskās runas pasniedzējs Oskars Priede. Viņam vilcienā Bratislavā izdevies sastapt čehu zēnu, kurš trīs mēnešu laikā iemācījies runāt latviski un atbalsta mūsu hokeja izlasi.

“Esot Čehijā šonedēļ, nolēmu doties uz netālo Bratislavu hokeju paskatīties. Iekāpjot vilcienā, liels bija mans pārsteigums satikt Paál Dániel, kurš tekoši runā latviski. Čehu puisis, kuram interesē baltu valodas. Latviešu valodu mācās 3 mēnešus,” raksta Oskars.

“Par viņa interesi prasīju sīkāk – vienīgais, ko viņš teica – ka interesē Baltija un ka Čehijā ir maz cilvēku, kas runā baltu valodās. Viņš ne tikai zina valodu un spēj komunicēt, viņš arī samērā labi pārzina dažādus faktus par Latviju. Piemēram, kad runājām par vēlēšanu tematu teicu, ka mums ir bijusi sieviete prezidente, viņš tūdaļ piebilda: “Jā, zinu, Vaira Vīķe-Freiberga,” sarunā ar Jauns.lv atklāj Oskars.

Garāk aprakstīt šo atgadījumu būtu lieki – šis ir no tiem video, kas jānoskatās!

Citi šobrīd lasa

Dabas vērotājs prognozē, kāds laiks būs vasarā – salnas varam gaidīt gan jūnijā, gan augustā 22
Cik gadā nopelna Raimonds Pauls? Maestro sola atdot nodokļu parādu 54
Džinsus stīvēt veļasmašīnā - ļoti slikta ideja. Lūk, kā tos mazgāt pareizi 42
Skatīt visus komentārus

Татьяна Кравченко: "Помню, когда закончилась работа в "Сватах", у меня случилась настоящая депрессия"

Стало известно о новом дорогостоящем капризе герцогини Меган