Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jauns.lv

Tuvinieki un kolēģi pēdējā gaitā pavada Aivi Freidenfeldu

Sabiedrība
2019. gada 27. aprīlī 13:26 2019. gada 27. aprīlī 13:26
  Jauns.lv
Sestdien, 27.aprīlī, plkst. 10.00 no rīta Krematorijas Lielajā zālē tuvinieki, draugi un kolēģi atvadījās no Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, bijušā Ministru kabineta preses centra vadītāja Aivja Freidenfelda.

23.aprīļa vakarā tika publicēta skumja ziņa, kas vēstīja, ka 50 gadu vecumā pēc smagas slimības mūžībā devies Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs, bijušais Ministru kabineta preses centra vadītājs Aivis Freidenfelds. 

Aivis 2018. gada 19. janvāri savā "Facebook" profilā ierakstīja šādus vārdus (publicējam nerediģētā formā)s: “Sāp, atkal kārtējā negulētā nakts. "Tas" arvien vairāk liek par sevi sajust, un neatstāj sajūta ka mani spēki cīņa var beigties. Es joprojām esmu optimists un ceru uz pozitīvu rezultātu. Iesākums visai šai smagai slimībai likās cerīgs -operācija, ar cerību, ka "nelūgtais viesis" tiks izoperēts, kā to uzskatīja Dr., taču, ak vai, operācijā konstatēja, ka "Tas" vēlas "draudzēties" ar citiem dzīvībai svarīgiem orgāniem. Ka rezultātā "Tas" palika savā vietā. Tika nozīmētas 6 ķīmijas reizes. Taču imūnsistēma visu to "pieņēma" ar dažādām blaknēm, pēc 5. reizes novembra beigās iestājās pauze.

Jo tad sāpīgā manipulācijā tika noskaidrota "Tā" galīgā diagnoze. Protams, manā vecumā, tā neko labu nesolīja. Un manipulācijas vietā veiktie dūrieni ar 21 cm un 18 cm garām adatām, radīja vēlāk pilnīgu diskomfortu ēšanā, kārtējo svara zaudēšanu, šoreiz 7 kg, un arī negulētas naktis.

Pirmdien plānots jauns ķīmijas kurss, cerīgi lūkojos, ka tas dos vēlamo rezultātu, taču tā ir CERĪBA un kā minēja Dr., tad varbūt sekotu operāciju, lai "To" tomēr atstādinātu no mana ķermeņa, tomēr arī tas ir "Debesu kancelejas" ziņā, ļoti cerīgi teksti pirms jaunā kursa. Un tā cīnos par iespējām normāli izgulēties, varbūt izdosies, jo iedzēru pretsāpju līdzekli un miega preparātu. Joprojām ceru, ka Latvijā ir ķirurgi, kuri nebaidītos veikt sarežģītu atdalīšanas procedūru, taču pagaidām esošais Dr. man cerības nevieš nekādas.”

Citi šobrīd lasa

"Paciente, kura bija gatava aiziešanai, pēc pusgada bija vesela!" - atklāta intervija ar ciguna guru Kudrjavcevu
Nozagta olimpiskā čempiona Naura Mieža sievas automašīna 2
Ģirģens par telefona piesavināšanās sižetu "Nekā personīga" iesniedzis pirmstiesas pretenziju par goda aizskaršanu un sabiedrības maldināšanu