Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Daugavpilī piedzērusies autovadītāja gandrīz sabrauc gājēju un noparkojas uz tramvaja sliedēm 18

112
12. aprīlī 06:15 2019. gada 12. aprīlī 06:15
Jauns.lv
Daugavpilī otrdienas naktī, īsi pirms pulksten diviem, Daugavpils pašvaldības policijas videonovērošanas nodaļas darbinieku uzmanību piesaistīja kāda agresīva autobraucēja vienā no pilsētas mikrorajoniem. Sieviete, kuras uzvedība liecināja par iespējamu atrašanos reibuma stāvoklī, iesēdās transportlīdzeklī un uzsāka neloģisku braukšanu.

Transportlīdzeklis tika vadīts, vairākkārt pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, riņķojot pa apli un iebraucot pretējā braukšanas joslā. Gandrīz tika notriekts brauktuvi šķērsojošs cilvēks, un visbeidzot auto novietots uz tramvaja sliedēm.

Informācija par notiekošo, kā arī transportlīdzekļa vadītājas apraksts nekavējoties tika nodots tuvākajai pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura pāris minūšu laikā ieradās notikuma vietā. Ieraugot policijas tuvošanos, autovadītāja metās bēgt, bet tika panākta un aizturēta.

Daugavpilī kāda piedzērusi autovadītāja nakts laikā neloģiski riņķojusi pa pilsētu, gandrīz notriekusi gājēju un beigu galos savu auto atstājusi uz tramvaja sliedēm. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Sieviete īpaši nevēlējās pildīt pašvaldības policistu likumiskās prasības. Skaidrojot notikušā apstākļus, pašvaldības policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka sieviete sēdusies pie stūres reibumā. Uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji un autovadītāja nodota policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Citi šobrīd lasa

No mīlas līdz naidam - skaļākie skandāli šovbiznesa zvaigžņu ģimenēs 1
Igaunijā pieaug bērnu saindēšanās ar zelējamo tabaku "Snus". Kā ir Latvijā? 5
VIDEO: Igaunijas ceļu policija internetā dalās ar kolēģa neveiklu misēkli saspringtā situācijā
Skatīt visus komentārus

Звезда Playboy решила стать президентом Хорватии, чтобы легализовать проституцию

Близкие Анастасии Заворотнюк призвали помолиться за здоровье актрисы 1