Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Daugavpilī piedzērusies autovadītāja gandrīz sabrauc gājēju un noparkojas uz tramvaja sliedēm 17

112
2019. gada 12. aprīlī 06:15 2019. gada 12. aprīlī 06:15
  Jauns.lv
Daugavpilī otrdienas naktī, īsi pirms pulksten diviem, Daugavpils pašvaldības policijas videonovērošanas nodaļas darbinieku uzmanību piesaistīja kāda agresīva autobraucēja vienā no pilsētas mikrorajoniem. Sieviete, kuras uzvedība liecināja par iespējamu atrašanos reibuma stāvoklī, iesēdās transportlīdzeklī un uzsāka neloģisku braukšanu.

Transportlīdzeklis tika vadīts, vairākkārt pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, riņķojot pa apli un iebraucot pretējā braukšanas joslā. Gandrīz tika notriekts brauktuvi šķērsojošs cilvēks, un visbeidzot auto novietots uz tramvaja sliedēm.

Informācija par notiekošo, kā arī transportlīdzekļa vadītājas apraksts nekavējoties tika nodots tuvākajai pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura pāris minūšu laikā ieradās notikuma vietā. Ieraugot policijas tuvošanos, autovadītāja metās bēgt, bet tika panākta un aizturēta.

Daugavpilī kāda piedzērusi autovadītāja nakts laikā neloģiski riņķojusi pa pilsētu, gandrīz notriekusi gājēju un beigu galos savu auto atstājusi uz tramvaja sliedēm. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Sieviete īpaši nevēlējās pildīt pašvaldības policistu likumiskās prasības. Skaidrojot notikušā apstākļus, pašvaldības policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka sieviete sēdusies pie stūres reibumā. Uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji un autovadītāja nodota policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību īstenošanai.

Citi šobrīd lasa

Alkoholiķu reitings pēc zodiaka zīmes: kam ir vislielākais risks 13
Latvijas noslēpumi: 1940. gads un Latvijas aizstāvēšanas plāni 6
“Zem formas tērpa slēpjas mīlulis," tā iepriekš domāja policista, kurš vainojams afroamerikāņa nāvē, sieva. Tagad iesniegusi šķiršanos 19
Skatīt visus komentārus

Любимое развлечение: принцесса Диана брала сыновей в «секретные поездки»

Анастасия Волочкова сделала свой самый откровенный шпагат